welkom op Mila-Power.nl op

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Uitslagen-archief leden Mila-Power vanaf oktober 2004:



Dam tot Damloop - Amsterdam, 20 september 2015

Mannen Senioren, 10 Engelse mijl
Plaats Naam Tijd
1 Edwin Kiptoo 45.19
2 John Mwangangi 45.58
3 Yenew Alamirew 46.04
69 Erwin Meijer 57.17
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Track Meeting - Wageningen, 18 september 2015

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Erik Leusink 15.11.29
2 Rik Goethals 15.13.48
3 Arjen Sierd van der Logt 15.13.60
8 Mathias Meijer 15.43.91
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Track Meeting - Utrecht, 4 september 2015

Mannen Senioren, 100 meter
Plaats Naam Tijd
1 Kees Janssen 12.02
2 Tim de Reuver 12.04
3 Coen Buiting 12.05
12 Jelle Hanswijk 12.99

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Erik Leusink 15.12.79
2 Lars Cazander 15.28.74
3 Edwin Slijkhuis 15.34.82
4 Mathias Meijer 15.46.15
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Avondinstuif - Leiden, 26 augustus 2015

Mannen Senioren, 2.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nils Pennekamp 5.23.34
2 Gareth Harvett 5.42.30
3 Mathias Meijer 5.48.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



7 van Santpoort - Santpoort, 5 augustus 2015

Mannen Senioren, 7 km
Plaats Naam Tijd
1 Stan Niesten 21.40
2 Erwin Meijer 23.48
3 Yoshi Groen 24.17
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Midzomerrun - Westervoort, 5 juli 2015

Mannen Senioren, 5 km
Plaats Naam Tijd
1 Mark Hamersma 15.49
2 Dorus Arts 16.10
3 Orphan van Faassen 16.13
9 Ries van Zon 17.43
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zuidas Run - Amsterdam, 21 juni 2015

Mannen Senioren, 4 Engelse mijl
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 21.27
2 Wouter Visser 21.47
3 Bas Stigter 21.51
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Groot Ginkelse Loop - Wekerom, 20 juni 2015

Mannen Senioren, 5 km
Plaats Naam Tijd
1 Andre Knol 17.14
2 Bart-Jan Heijnen 17.19
3 Orphan van Faassen 17.41
4 Ries van Zon 17.54
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Track Meeting - Utrecht, 19 juni 2015

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Olaf van den Bergh 48.36
2 Pim Jehee 50.63
3 Thijs Koers 50.67
17 Jelle Hanswijk 55.97
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 1e divisie - Zoetermeer, 6 juni 2015

Mannen Senioren, 3000 meter steeple
Plaats Naam Tijd
1 Matthias Hardt 9.27.81
2 Cas Lutz 9.30.51
3 Michiel van Nispen 9.37.76
6 Erwin Meijer 10.10.10
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 2e divisie - Harderwijk, 6 juni 2015

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jelmer Lenstra 1.55.92
2 Bram Kielman 1.57.19
3 Freek Lier 1.57.45
10 Jelle Hanswijk 2.05.31
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trackmeeting - Utrecht, 29 mei 2015

Mannen Senioren, 200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Marvin Douma 21.97
2 Robin Chan 23.40
3 Rivelino van der Vloot 23.66
10 Jelle Hanswijk 25.88
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trackmeeting - Wageningen, 22 mei 2015

Mannen Senioren, 200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Witteveen 22.89
2 Alexander van Zijll 23.66
3 Bas Jubels 23.77
11 Jelle Hanswijk 24.95

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 David Landman 53.27
2 Vincent van der Vis 53.60
3 Vincent te Brake 53.88
6 Jelle Hanswijk 54.52
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Hollandia Recordwedstrijden - Hoorn, 16 mei 2015

Mannen Senioren, 400 meter serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Beer Lammers 50.36
2 Timo Stam 50.83
3 Friso Topper 51.04
6 Jelle Hanswijk 53.14
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trackmeeting - Utrecht, 8 mei 2015

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jelle Venema 48.32
2 Jorian Damen 49.74
3 Steve Bakker 50.67
10 Jelle Hanswijk 53.78
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 2e divisie - Emmeloord, 3 mei 2015

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ivan Feitsma 49.01
2 Branco van Minnen 49.98
3 Lars van Hoeven 50.81
13 Jelle Hanswijk 52.93
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 2e divisie - Drachten, 19 april 2015

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ivan Feitsma 1.56.67
2 Jelmer Lenstra 1.56.97
3 Joshua Koning 1.59.49
8 Jelle Hanswijk 2.05.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



1e Gooi & Eemlandinstuif - Amersfoort, 11 april 2015

Mannen Senioren, 300 meter
Plaats Naam Tijd
1 Joost de Jong 36.18
2 Jelle Hanswijk 39.80
3 Lennart Teunissen 40.40
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Mastboscross - Breda, 1 februari 2015

Mannen Senioren, 2.575 meter
Plaats Naam Tijd
1 Edwin de Vries 7.49
2 Noah Schutte 7.51
3 Pim Molenaar 7.52
18 Mathias Meijer 8.21
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Vallei Cross - Rhenen, 31 januari 2015

Mannen Senioren, 2.800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Koen Jansen 9.10
2 Arjen Venema 9.19
3 Cees van Maanen 9.20
7 Jelle Hanswijk 9.55
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Cross - Kerkrade, 18 januari 2015

Mannen Senioren, 2.600 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nils Pennekamp 8.05
2 Sjoerd Weijers 8.08
3 Wouter Dilling 8.10
19 Mathias Meijer 8.44
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Valleicross - Ede, 10 januari 2015

Mannen Senioren, 3.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 10.58
2 Koen Jansen 11.08
3 Milan van der Meer 11.23
8 Jelle Hanswijk 12.46
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Sylvestercross - Soest, 31 december 2014

Mannen Senioren, 3.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Abdellah Dacha 10.30
2 Richard Douma 10.35
3 Wouter Dilling 10.39
28 Mathias Meijer 11.39
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Vallei Cross - Wageningen, 6 december 2014

Mannen Senioren, 3.100 meter
Plaats Naam Tijd
1 Koen Jansen 10.34
2 Arjen Venema 10.40
3 Jurjen Kamphuis 10.40
5 Jelle Hanswijk 11.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Horaloop - Ede, 29 november 2014

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Joost de Kleuver 18.39
2 Remco Wieskamp 18.50
3 Jelle Hanswijk 19.25
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



6e Memorial Diederik van Ooteghem - Sint-Maria-Aalter, 9 november 2014

Mannen Senioren, 9.480 meter
Plaats Naam Tijd
1 Angelo Vandecasteele 30.43
2 Thijs Verdermeersch 30.50
3 Lodewijk Roeygens 30.57
13 Erwin Meijer 32.48
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Maliebaanloop - Utrecht, 19 oktober 2014

Mannen Senioren, 6 km (weg)
Plaats Naam Tijd
1 Mathias Meijer 20.27
2 Maarten Kroeske 21.02
3 Jos Meijer 21.29
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Business Run TCS - Amsterdam, 19 oktober 2014

Mannen Senioren, 8 km (weg)
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 27.13
2 Anton van der Stoep 28.43
3 Richard Dijkhuizen 29.09
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Ajax Foundation Run - Amsterdam, 12 oktober 2014

Mannen Senioren, 5 km (weg)
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 16.44
2 Tom van Beusekom 17.33
3 Wiigwas Geertsema 18.13
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Geuzenloop - Zoetermeer, 28 september 2014

Mannen Senioren, 5 km (weg)
Plaats Naam Tijd
1 Ruben Scheurwater 15.18
2 Erwin Meijer 16.35
3 Greg van der Velde 16.42
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Promotie/degradatiewedstrijd - Eindhoven, 14 september 2014

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Matias Larregle 49.34
2 Anthony Rasmijn 49.81
3 Remco Bos 50.27
10 Jelle Hanswijk 55.22

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Thomas Lewis 1.58.80
2 Jeroen Rodenburg 2.00.09
3 Marco van Erp 2.01.72
6 Erwin Meijer 2.03.29
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 1e divisie - Krommenie, 25 mei 2014

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 1.57.03
2 Sjaak Hoogstraaten 1.57.27
3 Edwin van Gurp 1.59.62
11 Jelle Hanswijk 2.06.70

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 4.02.20
2 Roy van Eekelen 4.02.91
3 Yared Stifanos 4.04.13
9 Erwin Meijer 4.16.59
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zuidas Run - Amsterdam, 25 mei 2014

Mannen Senioren, 4 Engelse Mijl
Plaats Naam Tijd
1 Maarten Kroeske 23.26
2 Erwin Meijer 23.29
3 Richard Molenaar 23.29
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Flynth Recordwedstrijden - Hoorn, 17 mei 2014

Mannen Senioren, 1.500 meter serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Luuk Wagenaar 3.53.89
2 Sjaak Hoogstraaten 3.53.95
3 Tom Koetsenruiter 3.55.20
6 Erwin Meijer 4.02.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 1e divisie - Hilversum, 4 mei 2014

Mannen Senioren, 200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Rutger Bien 22.97
2 Jurre Wildschut 23.00
3 Sanyu Fernandes 23.12
18 Jelle Hanswijk 26.16

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 1.57.73
2 Yared Stifanos 1.57.96
3 Edwin van Gurp 1.59.21
6 Erwin Meijer 2.00.60

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 4.04.65
2 Ate van der Burgt 4.05.33
3 Mahadi Abdi Ali 4.06.83
6 Erwin Meijer 4.09.98

Mannen Senioren, 3.000 meter steeplechase
Plaats Naam Tijd
1 Lars Cazander 9.25.00
2 Matthias Hardt 9.48.56
3 Mark Buiks 9.52.39
9 Jelle Hanswijk 11.12.34
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Avondinstuif - Leiden, 23 april 2014

Mannen Senioren, 1 Engelse Mijl
Plaats Naam Tijd
1 Roy Hoornweg 4.18.31
2 Sjaak Hoogstraaten 4.19.04
3 Flores Weverling 4.21.91
6 Erwin Meijer 4.24.21
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Indoor - Apeldoorn, 23 februari 2014

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Mark Nouws 8.10.60
2 Jurjen Polderman 8.12.22
3 Ronald Schroer 8.14.25
7 Ries van Zon 8.43.93
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap 10 km - Schoorl, 9 februari 2014

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Abdi Nageeye 29.10
2 Sindre Buraas 29.11
3 Daniel Chavez 29.14
30 Ries van Zon 31.29
80 Erwin Meijer 33.47
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Beeckestijn Cross - Velsen-Zuid, 26 januari 2014

Mannen Senioren, 9.300 meter
Plaats Naam Tijd
1 Christiaan Bosselaar 31.12
2 Gerard Hollestelle 31.46
3 Erwin Meijer 32.23
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



BAV Wintercup - Baarn, 19 januari 2014

Mannen Senioren, 3.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Cas Lutz 11.17
2 Rik Goethals 11.27
3 David Vonk 11.27
4 Erwin Meijer 11.32
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Valleicross - Ede, 11 januari 2014

Mannen Senioren, 3.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Albert Meijer 10.19
2 Jeroen Zeinstra 11.20
3 Bart Konig 11.44
4 Jelle Hanswijk 12.25
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Phanos Boscross - Amsterdam, 5 januari 2014

Mannen Senioren, 8.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Zac Freudenburg 26.39
2 Pim Molenaar 27.46
3 Erwin Meijer 29.05
Hele uitslag hier. Sylvestercross - Soest, 31 december 2013

Mannen Senioren, 3.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Mohamed Berok 10.39
2 Maikel van der Steen 10.39
3 Lahsene Bouchikhi 10.41
23 Erwin Meijer 11.31
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Vallei Cross - Wageningen, 7 december 2013

Mannen Senioren, 3.100 meter
Plaats Naam Tijd
1 Bart Konig 10.19
2 Jelle Hanswijk 10.27
3 Jan van der Gaag 10.31
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Montferland Run - 's-Heerenberg, 1 december 2013

Mannen Senioren, 15.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Patrick Ereng 43.00
2 Ezrah Sang 43.01
3 Soyekwo Kibet 43.09
16 Ries van Zon 48.14
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Horaloop - Ede, 30 november 2013

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Joep Emmen 16.28
2 Wilbert van Vliet 16.36
3 Erwin Meijer 16.59
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Cross - Tilburg, 24 november 2013

Mannen Senioren, 2.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Thijmen Kupers 6.56
2 Nils Pennekamp 6.58
3 Tijs Groen 7.03
48 Erwin Meijer 7.48
74 Jelle Hanswijk 8.16
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Run op Velden - Velden, 24 november 2013

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Charles Korir 29.24
2 Ries van Zon 31.38
3 Tecle Mekonen 34.03
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zevenheuvelenloop - Nijmegen, 17 november 2013

Mannen Senioren, 15.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Leonard Komon 42.14
2 Nicholas Kipkemboi 42.32
3 Daniel Chaves da Silva 43.48
59 Ries van Zon 51.14
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Maple Leaf Cross - Hilversum, 3 november 2013

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Arnoud Okken 8.53
2 Menno Zuidema 9.03
3 Robert Planting 9.07
17 Jelle Hanswijk 10.55
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



37e Floracross - Boskoop, 2 november 2013

Mannen Senioren, 2.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nick van der Poel 7.51
2 Erwin Meijer 8.08
3 Cosmo van Berkel 8.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



VUmc Gebouwenloop - Amsterdam, 26 oktober 2013

Mannen Senioren, 5 km
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 17.56
2 Maxim Moinat 18.17
3 Bart-Jan Heijnen 18.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



TCS Amsterdam Marathon - Amsterdam, 20 oktober 2013

Mannen Senioren, 8 km
Plaats Naam Tijd
1 David Burglass 26.29
2 Aart Stigter 26.37
3 Luuk Wagenaar 26.48
4 Erwin Meijer 26.51
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



AMGEN Singelloop - Breda, 6 oktober 2013

Mannen Senioren, 1/2 marathon
Plaats Naam Tijd
1 Emmanuel Oliaulo 1.01.50
2 Khalid Choukoud 1.01.53
3 Eliud Tarus 1.02.07
50 Ries van Zon 1.16.47
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Singelloop/NK 10km - Utrecht, 29 september 2013

Mannen Senioren, 10 km
Plaats Naam Tijd
1 Khalid Choukoud 28.44
2 Jesper van der Wielen 29.35
3 Tom Wiggers 29.37
11 Ries van Zon 31.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Geuzenloop - Zoetermeer, 29 september 2013

Mannen Senioren, 5 km
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 16.32
2 Timon Nagelkerken 16.45
3 Joeri Smit 17.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Dam tot Damloop - Amsterdam, 22 september 2013

Mannen Senioren, 10 Engelse Mijl goede doelen
Plaats Naam Tijd
1 Rachid Mohammadi 57.26
2 Willem van 't Veer 58.35
3 Jake Jackson-Grammer 58.43
5 Erwin Meijer 59.59
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Menzis Singelloop - Enschede, 8 september 2013

Mannen Senioren, 5 Engelse Mijl
Plaats Naam Tijd
1 Yannick Michiels 24.30
2 RenÚ Stokvis 24.56
3 Ries van Zon 25.07
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Tilburg Ten Miles - Tilburg, 1 september 2013

Mannen Senioren, 10 Engelse Mijl
Plaats Naam Tijd
1 Tsegay Tuemay 46.06
2 Vincent Yator 46.18
3 Wilson Chebet 46.26
28 Ries van Zon 52.39
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Grote Prijs de Wallen - Burcht, 27 juli 2013

Mannen Senioren, 1 Engelse Mijl
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 4.27.63
2 Ruben Max 4.28.19
3 Thomas Rottiers 4.30.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Climax Games - Ede, 29 juni 2013

Mannen Senioren, 100 meter serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Paul Robers 10.99
2 Giorgio Gravenbeek 11.14
3 Antoine de Vries 11.20
7 Jelle Hanswijk 12.49

Mannen Senioren, 400 meter serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Geoffrey van Dipten 52.18
2 Arjen Venema 53.08
3 Jeroen Eerden 54.18
4 Jelle Hanswijk 54.80

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Stefan Wessel 3.54.58
2 Tim Bolink 4.00.06
3 Sjaak Hoogstraaten 4.02.71
6 Erwin Meijer 4.12.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 1e divisie - Enschede, 16 juni 2013

Mannen Senioren, 200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Robert Martey 22.54
2 Koen van Erve 22.57
3 Maxim Ouwendijk 22.58
20 Jelle Hanswijk 25.29

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Wouter de Boer 1.53.24
2 Sjaak Hoogstraaten 1.54.97
3 Twan van Vastenhoven 1.56.07
7 Erwin Meijer 2.00.68
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Gouden Spike - Alphen aan de Rijn, 9 juni 2013

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Koen Naert 8.04.52
2 Tom Wiggers 8.08.06
3 Ries van Zon 8.14.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zwolse Halve Marathon Festival - Zwolle, 8 juni 2013

Mannen Senioren, 4 Engelse Mijl
Plaats Naam Tijd
1 Erik Leusink 21.01
2 Falco Olivier 21.24
3 Zoon Hendrikse 21.47
18 Ralph Uenk 25.02
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



TartlÚtos Loopgala - Wageningen, 5 juni 2013

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jorrit Cleij 14.35.42
2 Ries van Zon 14.45.48
3 Ricardo Floris 14.59.36
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 1e divisie - Lisse, 2 juni 2013

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Twan van Vastenhoven 48.56
2 Christian Hammers 50.04
3 Alain van Tholl 50.08
14 Jelle Hanswijk 54.22

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Balint Horvath 3.58.29
2 RenÚ Stokvis 3.58.31
3 Tim Bolink 4.04.14
5 Erwin Meijer 4.05.80

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 14.56.51
2 Michiel van Nispen 14.58.10
3 Jeroen Veldhuis 15.12.41
9 Mathias Meijer 16.19.73
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Track Meeting - Utrecht, 24 mei 2013

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Lars Paardekooper 1.53.46
2 Jeroen Engels 1.55.20
3 Tjerk Conijn 1.55.30
25 Jelle Hanswijk 2.08.19
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Wageningen Track Meeting - Wageningen, 17 mei 2013

Mannen Senioren, 200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Stef van der Schaaf 22.94
2 Dennis de Groot 23.76
3 Sem Oolbekkink 23.82
9 Jelle Hanswijk 25.70

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Gijs Jacobs 50.61
2 Jan van Prooije 51.30
3 Stijn Jorissen 51.81
5 Jelle Hanswijk 55.68

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Albert Meijer 8.49.61
2 Roald Goossen 8.53.86
3 Erwin Meijer 9.09.70
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Batavierenrace - Enschede, 27 april 2013

Algemeen klassement, etappe 22 (8.900 meter)
Plaats Naam Tijd
1 N.B. (Impalas) 28.41
2 N.B. (Appeltaart) 28.48
3 Wouter Doesburg (Aeolus) 29.42
4 Erwin Meijer (S.N.O.T.) 29.53

Universiteitscompetitie, etappe 25 (7.100 meter)
Plaats Naam Tijd
1 Juul van der Kruijs (Tilburg) 22.03
2 Luuk Wagenaar (A'dam) 23.00
3 Jesse van Burg (Leiden) 23.02
5 Mathias Meijer (Nijmegen) 23.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 1ste divisie - Nieuwegein, 21 april 2013

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 4.01.27
2 Erwin Meijer 4.09.24
3 Ruben Kenis 4.09.72
15 Jelle Hanswijk 4.40.56
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Spieren voor Spieren City Run - Hilversum, 21 april 2013

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 John Kipsang 28.36
2 David Kogei 28.50
3 Korir Evens Kipkoech 28.53
8 Ries van Zon 31.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Parelloop - Brunssum, 7 april 2013

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 James Rungaru 28.01
2 Charles Cheruiyot 28.04
3 Alfred Cherop 28.05
33 Ries van Zon 31.03
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Roetersrun - Amsterdam, 2 april 2013

Mannen Senioren, 5.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jelte Brontsema 15.38
2 Sebastiaan Klooster 15.51
3 Pascal Visser 15.58
4 Erwin Meijer 16.07
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trainingspakkenwedstrijd - Ede, 30 maart 2013

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Matthijs Beerepoot 54.46
2 Jelle Hanswijk 55.90
3 Anne Wiersma 58.52
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zandvoort Circuit Run - Zandvoort, 24 maart 2013

Mannen Senioren, 12 kilometer
Plaats Naam Tijd
1 Edwin Mokua 36.45
2 Jairus Chanchima 37.02
3 Koen Naert 37.35
91 Ralph Uenk 51.24
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



10e Securelink 5EM Run - Ameide, 9 maart 2013

Mannen Senioren, 5 Engelse Mijl
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 24.52
2 Bart van Nunen 25.05
3 Ivo Bijl 25.07
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Berden Voorjaarsloop - Venlo, 3 maart 2013

Mannen Senioren, 7.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 23.25
2 Mark van Kessel 23.57
3 Sjoerd Weijers 25.01
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zaanlandcross - Zaandam, 17 februari 2013

Mannen Senioren, 8.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Zac Freudenburg 26.38
2 Erwin Meijer 28.23
3 Jeffrey Vork 30.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



36e Groet Uit Schoorl Run - Schoorl, 10 februari 2013

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Abdi Nageeye 29.14
2 Sindre Buraas 29.18
3 Khalid Choukoud 29.19
100 Erwin Meijer 34.03
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Abdijcross - Kerkrade, 20 januari 2013

Mannen Senioren, 9.600 meter
Plaats Naam Tijd
1 Amos Mitei 30.23
2 David Bett 30.30
3 Khalid Choukoud 30.58
32 Mathias Meijer 34.50
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Vallei Cross - Ede, 12 januari 2013

Mannen Senioren, 3.800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Koen Jansen 14.19
2 Bart Konig 14.53
3 Matthijs Beerepoot 15.18
4 Jelle Hanswijk 15.52

Mannen Senioren, 9.600 meter
Plaats Naam Tijd
1 Mathias Meijer 33.21
2 Erwin Meijer 34.29
3 Joep Kluwen 35.24

NSK Cross, 9.600 meter
Plaats Naam Tijd
1 Arend Mulder 31.57
2 Mathias Meijer 33.21
3 Michael van der Kroon 34.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Phanos Boscross - Amstelveen, 6 januari 2013

Mannen Senioren, 6.900 meter
Plaats Naam Tijd
1 Zac Freudenberg 27.06
2 Jeroen Veldhuisi 28.00
3 Michiel Hulleman 28.07
5 Erwin Meijer 29.41
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Sylvestercross - Soest, 31 december 2012

Mannen Senioren, 10.400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Khalid Choukoud 34.56
2 Soufiane Bouchikhi 35.41
3 Abdelhadi el Hachimi 35.47
32 Mathias Meijer 40.03
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Vallei Cross - Wageningen, 8 december 2012

Mannen Senioren, 2.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Derrick Kazemier 6.50
2 Mark Hamersma 6.58
3 Arend Mulder 7.00
5 Jelle Hanswijk 7.49

Mannen Senioren, 8.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Michael van der Kroon 26.10
2 Mathias Meijer 26.23
3 Wilbert van Vliet 26.58
4 Erwin Meijer 27.07
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Cross - Tilburg, 25 november 2012

Mannen Senioren, 2.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Tijs Groen 7.02
2 Wouter Ploeger 7.02
3 Nils Pennekamp 7.07
32 Mathias Meijer 7.42
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Horaloop - Ede, 24 november 2012

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 33.58
2 Jorin Kamps 34.35
3 Joost van de Poll 34.49
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zevenheuvelenloop - Nijmegen, 18 november 2012

Mannen Senioren, 15.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nicholas Kipkemboi 42.01
2 Leonard Komon 42.17
3 Nguse Amlosom 42.27
48 Mathias Meijer 50.43
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Valleicross - Veenendaal, 27 oktober 2012

Mannen Senioren, korte cross 3.870 meter
Plaats Naam Tijd
1 Bart Uiterwijk 12.08
2 Justin Meerenburgh 12.13
3 Vincent Sokolowski 12.33
11 Jelle Hanswijk 14.44

Mannen Senioren, lange cross 9.480 meter
Plaats Naam Tijd
1 Daan Reintjes 32.11
2 Mathias Meijer 32.25
3 Mischa Petie 34.35
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Studenten Kampioenschap 10 kilometer - Utrecht, 21 oktober 2012

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jarno van Miltenburg 31.33
2 Mathias Meijer 32.43
3 Maarten Jumelet 32.59
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Oldemeijercross - Hardenberg, 20 oktober 2012

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 10.52
2 Marc Averesch 11.14
3 Edwin van Laar 11.33
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap 10 kilometer - Utrecht, 30 september 2012

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Abdi Nageeye 29.25
2 Gert Jan Wassink 29.27
3 Tom Wiggers 29.38
49 Mathias Meijer 33.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Dam tot Damloop - Amsterdam, 23 september 2012

Mannen Senioren, 10 Engelse Mijl businessloop
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Apeldoorn 56.32
2 Gerard Hollestelle 57.44
3 Martijn Boot 58.26
26 Erwin Meijer 1:02.06
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Promotie/degradatiewedstrijd Eredivisie - Utrecht, 23 september 2012

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 DaniŰl Franken 49.80
2 Didier Nibbering 50.16
3 Wouter de Boer 50.37
6 Jelle Hanswijk 55.62

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Wouter de Boer 1.55.09
2 Sam de Vor 1.56.83
3 Bart Uiterwijk 1.58.54
6 Erwin Meijer 2.02.31

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 15.18.49
2 Jorrit Pels 15.23.28
3 Mathias Meijer 15.31.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Meeting voor Mon - Kessel-Lo, 18 augustus 2012

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Lukas van Assche 8.12.11
2 Pol Mellina 8.14.04
3 Tim Luyckx 8.17.36
5 Ries van Zon 8.19.75
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trackmeeting - Utrecht, 13 juli 2012

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Harry Smithers 8.28.53
2 Joost van den Ende 8.32.11
3 Erwin Adan 8.40.09
4 Mathias Meijer 8.41.45
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Climax Games - Ede, 30 juni 2012

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Stefan Wessel 3.50.80
2 Wilfred van Holst 3.58.34
3 Yorben Ruiter 4.00.32
6 Mathias Meijer 4.02.69
- Erwin Meijer DNF
- Ries van Zon DNF
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Senioren - Zwolle, 24 juni 2012

Mannen Senioren, 400m serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Stijn Peeters 52.14
2 Ralph Uenk 53.01
3 Rens Heij 53.70

Mannen Senioren, 800 meter serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Menno Schouten 1.55.65
2 Ries van Zon 1.56.05
3 Edwin van Gurp 1.56.62

Mannen Senioren, 3.000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Lars Cazander 9.45.07
2 Erik Niemijer 9.45.38
3 Jiri Kemper 9.57.43
11 Jelle Hanswijk 11.45.28

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Jorit van Malsen 14.43.14
2 Tjerk Conijn 14.48.93
3 Zac Freudenberg 14.52.15
8 Mathias Meijer 15.27.49
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Atletiek - Amsterdam, 17 juni 2012

Mannen Senioren, 3.000 meter steeple
Plaats Naam Tijd
1 Simon Vroemen 8.51.76
2 Erik Niemeijer 9.26.31
3 Jaap Witte 9.30.12
8 Erwin Meijer 9.52.76
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zuidas Run - Amsterdam, 10 juni 2012

Mannen Senioren, 4 Engelse mijl
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 21.55
2 Jelte Brontsema 22.08
3 Wouter Hordijk 22.29
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zwolse Halve Marathon Festival - Zwolle, 9 juni 2012

Mannen Senioren, 4 Engelse mijl
Plaats Naam Tijd
1 Joep Emmen 21.22
2 Hans Lindenboom 21.41
3 Stefan Postma 22.10
15 Ralph Uenk 24.34
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



TartlÚtos Loopgala - Wageningen, 30 mei 2012

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 14.39.68
2 Orphan van Faassen 14.41.42
3 Joeri Wolf 14.57.54
- Mathias Meijer DNF (haas)
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Senioren - Hilversum, 20 mei 2012

Mannen Senioren, 200m serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Rutger Bien 23.46
2 Ralph Uenk 23.65
3 Jose Pereira 24.04

Mannen Senioren, 800 meter serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Menno Schouten 1.55.53
2 Sjaak Hoogstraaten 1.56.72
3 Guus Reyngoud 1.58.40
4 Ralph Uenk 2.01.36

Mannen Senioren, 1.500m serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Tjerk Conijn 3.58.35
2 Nick van Tol 4.00.42
3 Jarno van Miltenburg 4.01.84
6 Erwin Meijer 4.05.83

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Rob Maas 15.15.74
2 Erik Niemijer 15.16.60
3 Zac Freudenberg 15.19.71
5 Mathias Meijer 15.21.16
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Studenten Kampioenschap Baan - Hengelo, 17 mei 2012

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ivo Bijl 4.06.27
2 Derrick Kazemier 4.06.55
3 Mathias Meijer 4.07.38
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Flynth Recordwedstrijden - Hoorn, 12 mei 2012

Mannen Senioren, 1.500 meter serie 3
Plaats Naam Tijd
1 Nick van Tol 3.58.04
2 Niek Blikslager 4.02.29
3 Lars Cazander 4.05.03
4 Mathias Meijer 4.07.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Ter Specke Bokaal - Lisse, 5 mei 2012

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Tom Wiggers 8.04.28
2 Dieter Vanstreels 8.05.31
3 Gert-Jan Wassink 8.05.94
9 Ries van Zon 8.22.67
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Batavierenrace - Ulft, 28 april 2012

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Hans van Hateren 32.33
2 Nout Jansen 32.49
3 Mathias Meijer 33.23
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Senioren - Tilburg, 22 april 2012

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Marius Kranendonk 1.53.91
2 Sjaak Hoogstraaten 1.55.76
3 Sam de Vor 1.57.78
7 Ralph Uenk 2.02.34

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Menno Schouten 4.04.78
2 Yared Stifanos 4.05.41
3 Sjors Picard 4.06.52
5 Erwin Meijer 4.08.41

Mannen Senioren, 3.000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Lars Cazander 9.53.87
2 Johan de Koning 9.57.28
3 Cas Lutz 9.57.55
4 Erwin Meijer 10.06.21

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Rob Maas 15.07.55
2 Zac Freudenberg 15.12.74
3 Mathias Meijer 15.24.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



18e Haaksbergse Engelse Mijlenloop - Haaksbergen, 25 maart 2012

Mannen Senioren, 5 Engelse Mijl
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 25.19
2 Ruud Boom 26.16
3 Wouter Doesburg 27.35
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zandvoort Circuit Run - Zandvoort, 25 maart 2012

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nils Pennekamp 15.40
2 Leon Graumans 15.42
3 Marco Keijsers 15.52
13 Ralph Uenk 17.46
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Rondje Nederland - Arnhem, 18 maart 2012

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 32.07
2 Orphan van Faassen 33.59
3 Allan van Hulst 35.52
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



ABN AMRO CPC Loop - Den Haag, 11 maart 2012

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jesse van Burg 31.26
2 Mike Barsaiyan 31.49
3 Edwin Wissema 33.42
13 Erwin Meijer 34.57
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Valleicross - Rhenen, 10 maart 2012

Mannen Senioren, 4.400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nout Jansen 13.50
2 Mathias Meijer 13.54
3 Mischa Petie 14.29
6 Jelle Hanswijk 16.19

Eindstand Crosscompetitie

Mannen Senioren, korte cross
Plaats Naam Punten
1 Mathias Meijer 3
2 Mischa Petie 6
3 Bart Konig 8
4 Jelle Hanswijk 13
Hele uitslag hier.
Eindstand crosscompetitie hier.

______________________________________________________________________



Groet uit Schoorl Run - Schoorl, 12 februari 2012

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Abdi Nageeye 28.55
2 Scott Overall 28.57
3 Sindre Buraast 29.00
33 Ries van Zon 30.36
89 Erwin Meijer 33.56
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Mastboscross - Breda, 5 februari 2012

Mannen Senioren, 2.920 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jurjen Polderman 8.08
2 Tijs Groen 8.09
3 Luc Schout 8.28
12 Mathias Meijer 8.53
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Abdijcross - Kerkrade, 22 januari 2012

Mannen Senioren, 2.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Tijs Groen 7.53
2 Jurjen Polderman 7.56
3 Mark Nouws 8.03
7 Mathias Meijer 8.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Studenten Kampioenschap Cross - Berg en Dal, 15 januari 2012

Mannen Senioren, 4.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Tom Wiggers 12.59
2 Gijs Jacobs 13.32
3 Nout Jansen 13.47
5 Mathias Meijer 14.17
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Valleicross - Ede, 14 januari 2012

Mannen Senioren, 4.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Bart Konig 14.42
2 Stan van der Meer 14.46
3 Jelle Hanswijk 15.07

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Vincent B÷hm 33.06
2 Erwin Meijer 34.00
3 Ronald Prins 36.44
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Sylvestercross - Soest, 31 december 2011

Mannen Senioren, 3.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Mario van Wayenberghe 10.47
2 Tijs Groen 10.50
3 Dries Busselot 10.53
10 Mathias Meijer 11.24
37 Erwin Meijer 12.08
82 Jelle Hanswijk 13.42
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Lotto Crosscup - Brussel, 18 december 2011

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Guus Janssen 9.46
2 Pieter-Jan Hannes 9.47
3 Ali Hamdi 9.51
17 Ries van Zon 10.22
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



BAV Wintercup - Baarn, 11 december 2011

Mannen Senioren, 3.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Bernard te Boekhorst 10.28
2 Jeroen Rodenburg 10.30
3 Sjaak Hoogstraaten 10.32
26 Ralph Uenk 11.44
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Valleicross - Wageningen, 10 december 2011

Mannen Senioren, 2.900 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nout Jansen 8.26
2 Mathias Meijer 8.31
3 Ronald Droppert 8.51
13 Jelle Hanswijk 10.29

Mannen Senioren, 8.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Gert-Jan Wassink 24.25
2 Uwiragiye Ambroise 26.06
3 Vincent B÷hm 26.26
4 Erwin Meijer 26.55
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Cross - Tilburg, 27 november 2011

Mannen Senioren, 2.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Tijs Groen 7.04
2 RenÚ Stokvis 7.08
3 Nils Pennekamp 7.10
10 Mathias Meijer 7.31

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Khalid Choukoud 30.42
2 Jesper van der Wielen 31.00
3 Abi Nageeye 31.03
DNF Ries van Zon -
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Horaloop - Ede, 26 november 2011

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ruben van Kooten 17.07
2 Adri Slenter 17.13
3 Ralph Uenk 17.23
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Papendalcross - Arnhem, 12 november 2011

Mannen Senioren, 2.100 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ate van der Burgt 5.49
2 Nils Pennekamp 5.51
3 Bart Uiterwijk 6.01
8 Mathias Meijer 6.15

Mannen Senioren, 8.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jesper van der Wielen 25.25
2 Michel Butter 25.41
3 Thomas Poesiat 25.50
5 Ries van Zon 26.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Lotto CrossCup - Mol, 6 november 2011

Mannen Senioren, 9.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Tasama Faisa Dame 28.12
2 Tijtgat Lander 28.33
3 Pieter Desmet 28.38
23 Ries van Zon 29.59
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Valleicross - Veenendaal, 29 oktober 2011

Mannen Senioren, 3.870 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nout Jansen 12.15
2 Mathias Meijer 12.26
3 Mischa Petie 12.53
6 Ralph Uenk 13.26
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Clubkampioenschappen - Ede, 1 oktober 2011

Mannen Senioren, 150 meter
Plaats Naam Tijd
1 Rik Hanswijk 17.48
2 Ralph Uenk 17.72
3 Matthijs Beerepoot 17.93
6 Mathias Meijer 18.60
7 Jelle Hanswijk 18.96
8 Erwin Meijer 19.16

Mannen Senioren, 1.000 meter steeplechase
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 3.08.11
2 Mathias Meijer 3.08.28
3 Matthijs Beerepoot 3.09.03
7 Jelle Hanswijk 4.00.44
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Brakkensteinloop - Nijmegen, 18 september 2011

Mannen Senioren, 8.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 24.29
2 Guus Janssen 26.03
3 Twan Lenssen 26.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Wageningen Track Meeting - Wageningen, 16 september 2011

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Menno Zuidema 3.56.87
2 Nout Jansen 4.02.50
3 Jeroen Engels 4.02.95
5 Mathias Meijer 4.08.26
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Maasstadloop - Rotterdam, 11 september 2011

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 32.19
2 Mart Solleveld 33.35
3 Menno Lieven 35.10
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Asics Nederlands Kampioenschap 10 km - Tilburg, 4 september 2011

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Khalid Choukoud 28.53
2 Jesper van der Wielen 29.01
3 Patrick Stitzinger 29.20
18 Ries van Zon 31.50
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trackmeeting - Utrecht, 2 september 2011

Mannen Senioren, 150 meter
Plaats Naam Tijd
1 Joeri Moerman 15.95
2 Rik Hanswijk 17.30
3 Marco Jansen 17.41
11 Jelle Hanswijk 18.65

Mannen Senioren, 300 meter
Plaats Naam Tijd
1 Joeri Moerman 33.47
2 Sander van der Eijk 35.17
3 Wilko Zuidema 36.51
10 Jelle Hanswijk 40.35

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Michiel Loschner 8.46.67
2 Joost Rademaekers 8.49.35
3 Mathias Meijer 8.49.66
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Instuifwedstrijd - Apeldoorn, 26 augustus 2011

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Mathias Meijer 8.58.99
2 Rik Heijnen 9.13.15
3 Mathijs de Vroome 9.24.99
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Track Meeting - Utrecht, 12 augustus 2011

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jorit van Malsen 3.56.08
2 Gijs Jacobs 3.58.23
3 Mathias Meijer 4.05.31

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Pim Gouw 8.59.53
2 Hidde Tangerman 9.03.26
3 Mart Solleveld 9.05.40
- Ries van Zon DNF
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Amsterdam Open - Amsterdam, 6 augustus 2011

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Garrett Heath 3.40.54
2 Kyle Miller 3.43.55
3 Michiel de Ruiter 3.55.61
6 Mathias Meijer 4.01.09
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Track Meeting - Utrecht, 15 juli 2011

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 David Vonk 1.59.42
2 Jeroen Rodenburg 1.59.71
3 Koen Selie 1.59.91
16 Jelle Hanswijk 2.11.87
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Instuifwedstrijd - Nijmegen, 5 juli 2011

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Rowe Brenton 1.52.19
2 Tijs Groen 1.53.03
3 Harry Smithers 1.58.54
4 Mathias Meijer 1.58.96
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



MONDO Keien Meeting - Uden, 2 juli 2011

Mannen Senioren, 1.500 meter avondprogramma
Plaats Naam Tijd
1 Indalow Takala 3.49.26
2 Wouter Jansen 3.49.61
3 Dikotse Lekoba 3.49.94
- Mathias Meijer DNF (val)
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie 3e divisie - Emmen, 26 juni 2011

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Mohamed Ali Mohamed 14.49.74
2 Mathias Meijer 15.39.16
3 Edwin Slijkhuis 15.41.97
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zwolse Halve Marathon Festival - Zwolle, 18 juni 2011

Mannen Senioren, 4 Engelse mijl
Plaats Naam Tijd
1 Erik Leusink 21.24
2 Rik Wolswinkel 21.41
3 Patrick Kuijken 21.55
13 Ralph Uenk 23.23
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Groot Ginkelse Loop - Ede, 18 juni 2011

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 16.03
2 Wilbert van Vliet 16.52
3 Matthijs van Goor 18.42
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



TartlÚtos Loopgala - Wageningen, 15 juni 2011

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jesper van der Wielen 14.07.52
2 Jorit van Malsen 14.22.81
3 Olfert Molenhuis 14.32.16
19 Mathias Meijer 15.23.38
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Teams - Hengelo, 5 juni 2011

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Wouter de Boer 1.53.99
2 Arjan Bloem 1.54.75
3 Hugo de Haan 1.54.87
7 Ralph Uenk 2.02.38

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 4.02.12
2 Tjerk Conijn 4.02.73
3 Robbin Pieterman 4.04.85
6 Erwin Meijer 4.07.72

Mannen Senioren, 3.000 meter steeple
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 9.30.83
2 Sullivan Smith 9.31.95
3 Gerwin van den Hurk 9.34.57
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Zuidas Run - Amsterdam, 29 mei 2011

Mannen Senioren, 4 Engelse mijl
Plaats Naam Tijd
1 Aart Stigter 20.57
2 Erwin Meijer 21.32
3 Hakim Najib 21.38
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



DSM Baancircuit IJsseldelta - Heerde, 25 mei 2011

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Roald Goossen 4.02.12
2 Erwin Meijer 4.02.61
3 Robbin Schulenburg 4.27.60
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Run Beuningen Run - Beuningen, 22 mei 2011

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 33.43
2 Martijn Vergeer 35.42
3 Arnout van Lon 37.22
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Wageningen Track Meeting - Wageningen, 20 mei 2011

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jarno Beuving 51.38
2 Peter Okumu 51.55
3 Bas Jubels 52.01
4 Ralph Uenk 52.12
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Ter Specke Bokaal - Lisse, 14 mei 2011

Mannen Senioren, 3.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Thomas Poesiat 8.18.48
2 Jannis Topfer 8.25.23
3 Jeroen Maas 8.40.58
- Mathias Meijer DNF (val)
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



2e Gooi & Eemlandinstuif - Amersfoort, 11 mei 2011

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Michael van der Kroon 2.00.61
2 Erwin Meijer 2.00.98
3 Jeroen Verboom 2.04.68
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Batavierenrace - Ulft, 7 mei 2011

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Alwin Groen 33.03
2 Edwin Slijkhuis 33.13
3 Mathias Meijer 34.37
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bergrace by Night - Arnhem, 15 april 2011

Mannen Senioren, 7.600 meter
Plaats Naam Tijd
1 Arend Mulder 25.23
2 Ramdan Ssnoussi 26.20
3 Wouter Hoefsloot 26.42
4 Mathias Meijer 26.45
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trainingspakkenwedstrijd - Ede, 2 april 2011

Mannen Senioren, 100 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jarno Beuving 11.15
2 Rik Hanswijk 11.73
3 Ralph Uenk 11.76
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos en Valleicross - Rhenen, 5 maart 2011

Mannen Senioren, 4.400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Nout Jansen 13.51
2 Mathias Meijer 14.20
3 Jan Pannekoek 16.21
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Cross - Hellendoorn, 20 februari 2011

Mannen Senioren, 2.685 meter
Plaats Naam Tijd
1 Dennis Licht 8.21
2 Guus Janssen 8.22
3 Gert-Jan Wassink 8.36
23 Mathias Meijer 9.12
39 Erwin Meijer 9.30
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Indoor - Apeldoorn, 12 februari 2011

Mannen Senioren, 800 meter serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Arjan Bloem 1.54.03
2 Hugo de Haan 1.54.54
3 Erwin de Jong 1.55.03
6 Ralph Uenk 1.57.45
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos en Valleicross - Ede, 5 februari 2011

Mannen Senioren, 4.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Mathias Meijer 13.45
2 Matthijs Beerepoot 15.18
3 Erik Simons 15.22
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Indoorwedstrijd - Dortmund, 30 januari 2011

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 S÷ren Ludolph 1.49.15
2 Martin Bischoff 1.49.85
3 Christoph Lohse 1.49.98
14 Ralph Uenk 1.58.06
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Peterskamploop - Zwolle, 23 januari 2011

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Martijn Schakelaar 34.47
2 Randy Hendriks 35.45
3 Ries van Zon 36.12
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



BAV Wintercup - Baarn, 16 januari 2011

Mannen Senioren, 3.460 meter
Plaats Naam Tijd
1 Wouter Heinrich 10.38
2 Coos van Buuren 10.41
3 Erwin Meijer 10.48
6 Mathias Meijer 11.05
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Rusthoeveloop - Putten, 15 januari 2011

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Michael Woerden 35.34
2 Ries van Zon 38.10
3 Robert van den Born 41.10
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Klaverbladloop - Apeldoorn, 9 januari 2011

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Imo Muller 33.17
2 Ronald Derksen 34.27
3 Shayne Rookhuyzen 34.27
5 Ries van Zon 36.25
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Sylvestercross - Soest, 31 december 2010

Mannen Senioren, 3.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Pim Molenaar 10.50
2 Maarten Mortelmans 10.52
3 Ron van Diepen 10.53
14 Erwin Meijer 11.42
28 Mathias Meijer 12.07
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Indoorwedstrijd - Dortmund, 19 december 2010

Mannen Senioren, 200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Marcel Haubrock 22.56
2 Dennis Humann 22.94
3 Ralph Uenk 23.75
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Papendalcross - Arnhem, 11 december 2010

Mannen Senioren, 8.100 meter
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 26.01
2 Jurjen Polderman 26.11
3 Rens Dekkers 26.13
8 Ries van Zon 27.07
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Warandeloop - Tilburg, 28 november 2010

Mannen Senioren, 2.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Kim Ruell 5.17
2 Geoffrey Marrion 5.19
3 Nils Pennekamp 5.21
40 Ries van Zon 5.47
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Horaloop - Ede, 27 november 2010

Mannen Senioren, 10.400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 35.19
2 Sjoerd Veltman 36.02
3 Frans Jorna 36.09
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



BAV Wintercup - Baarn, 14 november 2010

Mannen Senioren, 3.460 meter
Plaats Naam Tijd
1 Robert Plantius 10.39
2 Wouter Heinrich 10.43
3 Nils Daas 10.48
20 Ralph Uenk 11.49
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bergrace by Night - Wageningen/Rhenen, 5 november 2010

Mannen Senioren, 7.600 meter
Plaats Naam Tijd
1 Benson Kariuki 26.00
2 Jeroen Zeinstra 26.21
3 Sven van der Vliet 27.07
4 Erwin Meijer 27.26
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Maliebaanloop - Utrecht, 17 oktober 2010

Mannen Senioren, 1 mijl Galaloop
Plaats Naam Tijd
1 Pim Molenaar 4.16
2 Thomas Poesiat 4.18
3 David Vonk 4.29
4 Erwin Meijer 4.29
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Clubkampioenschappen - Ede, 2 oktober 2010

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 2.01.92
2 Matthijs Beerepoot 2.04.13
3 Jelle Hanswijk 2.06.90
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlandse Studenten Kampioenschap Teams - Amstelveen, 4 september 2010

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 2.02.44
2 Loek Masthoff 2.03.72
3 Niels van Hoorn 2.07.34

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Joep van Oorschot 4.12.11
2 Thomas van der Heijden 4.12.24
3 Erwin Meijer 4.12.57
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Wageningen Track Meeting - Wageningen, 13 augustus 2010

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Milco Driessen 4.06.44
2 Mathias Meijer 4.06.67
3 Bas van Oorschot 4.12.83
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trackmeeting - Utrecht, 30 juli 2010

Mannen Senioren, 1000m
Plaats Naam Tijd
1 Bart Uiterwijk 2.28.91
2 Edwin van Gurp 2.29.25
3 Sven Grundeken 2.29.29
4 Ries van Zon 2.30.18
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Atletiek - Amsterdam, 17 juli 2010

Mannen Senioren, 800m serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Nils Pennekamp 1.52.51
2 Marijn van der Putten 1.53.20
3 Jorian Damen 1.53.38
7 Ralph Uenk 1.57.98

Mannen Senioren, 1.500m serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Arnoud Okken 3.54.01
2 Tom Wiggers 3.54.23
3 Mark Nouws 3.54.59
13 Erwin Meijer 4.10.34
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



MONDO Keien Meeting - Uden, 3 juli 2010

Mannen Senioren, 1.500m avondprogramma
Plaats Naam Tijd
1 Niels Verwer 3.46.25
2 Daniel GrŘber (GER) 3.46.64
3 Daniel Smith 3.47.60
17 Ries van Zon 3.53.49
63 Erwin Meijer DNF
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Jubileumwedstrijd Climax - Ede, 26 juni 2010

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Wouter de Boer 3.45.57
2 Khalid Choukoud 3.47.28
3 Ries van Zon 3.50.44
7 Erwin Meijer 4.00.89
8 Mathias Meijer 4.02.74
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trackmeeting - Utrecht, 18 juni 2010

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Maarten van Baardwijk 2.51.39
2 Mark Nouws 3.52.11
3 Gijs Groen 3.54.09
8 Erwin Meijer 3.58.92
18 Mathias Meijer 4.05.53
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



ASICS Gouden Spike - Leiden, 12 juni 2010

Mannen Senioren, 800m serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Gijs Groen 1.51.58
2 Sybren Mulder 1.51.99
3 Mark Nouws 1.52.23
9 Ralph Uenk 1.59.54
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Senioren - Lisse, 6 juni 2010

Mannen Senioren, 200m
Plaats Naam Tijd
1 Virgil Spier 21.90
2 Soloman Bockarie 22.11
3 Daan Westerveld 22.11
14 Jelle Hanswijk 24.34

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Daniel Franken 48.55
2 Stefan Schouten 48.81
3 Lennard van Dam 49.36
5 Ralph Uenk 51.08

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Raimo Westerhof 1.54.98
2 Ries van Zon 1.55.38
3 Riccardo Sprong 1.55.60

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Wesley van der Gouw 14.52.03
2 Jeroen Veldhuis 15.04.27
3 David Hemstede 15.13.56
5 Mathias Meijer 15.29.53
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




TartlÚtos Loopgala - Wageningen, 2 juni 2010

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Sjors Kampen 49.24
2 Martin Oude Alink 49.83
2 Jasper Sinnema 49.83
9 Jelle Hanswijk 52.92
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Instuifwedstrijd - Nijmegen, 1 juni 2010

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Maarten van Baardwijk 1.48.90
2 Samson Ngoepe (ZAF) 1.48.93
3 Alfred Rutto (KEN) 1.49.42
5 Ries van Zon 1.54.71
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nijmegen Global Athletics - Nijmegen, 26 mei 2010

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Samson Ngoepe (ZAF) 1.48.74
2 Paul Bradshaw (GBR) 1.49.13
3 Andreas Smout (BEL) 1.49.38
30 Ralph Uenk 1.57.29

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Benjamin Kiplagat (UGA) 3.41.29
2 Colin McCourt (GBR) 3.41.85
3 Henrik Ingebrigtjens (NOR) 3.42.06
25 Ries van Zon 3.55.28
27 Erwin Meijer 3.58.86
36 Mathias Meijer 4.04.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Wageningen Track Meeting - Wageningen, 21 mei 2010

Mannen Senioren, 100m
Plaats Naam Tijd
1 Robbin de Gee 11.66
2 Daniel Godefrooij 11.75
3 Rik Hanswijk 12.04
7 Jelle Hanswijk 12.84

Mannen Senioren, 200m
Plaats Naam Tijd
1 Robbin de Gee 23.81
2 Vincent van der Vis 23.90
3 Rik Hanswijk 24.03
7 Jelle Hanswijk 24.95

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Rik Hanswijk 51.75
2 Bas Jubels 51.91
3 Koen Wetser 52.09
4 Jelle Hanswijk 52.98
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nacht van Nijmegen - Nijmegen, 18 mei 2010

Mannen Senioren, 800m serie 3
Plaats Naam Tijd
1 Maarten van Baardwijk 1.49.53
2 Ries van Zon 1.56.47
3 Sam Lavrijsen 1.57.11
4 Erwin Meijer 1.59.36
DNF Ralph Uenk Haas
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Ter Specke Bokaal - Lisse, 15 mei 2010

Mannen Senioren, 1000m serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Niels Verwer 2.27.52
2 Wouter Jansen 2.27.89
3 Pim Molenaar 2.29.42
9 Erwin Meijer 2.35.64

Mannen Senioren, 1000m serie 3
Plaats Naam Tijd
1 Bram Som 2.17.01
2 Arnoud Okken 2.17.30
3 Hugo de Haan 2.23.36
9 Ralph Uenk 2.29.06

Mannen Senioren, 3000m
Plaats Naam Tijd
1 Thomas Poesiat 8.15.83
2 Mohamed Ali Mohamed 8.19.54
3 Ronald SchroŰr 8.21.52
14 Mathias Meijer 8.53.85
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Competitie Senioren - Enschede, 9 mei 2010

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Stefan Schouten 1.56.46
2 Ralph Uenk 1.58.09
3 Pieter van Langen 1.59.07

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 3.57.90
2 Erwin Meijer 4.00.51
3 Jorrit Pels 4.01.75

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Gert-Jan Liefers 14.40.56
2 Wesley van der Gouw 14.43.60
3 Jelte Brontsema 15.20.43
5 Mathias Meijer 15.48.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Instuifwedstrijd - Nijmegen, 27 april 2010

Mannen Senioren, 1000m
Plaats Naam Tijd
1 Maarten van Baardwijk 2.26.42
2 Guus Janssen 2.27.41
3 Ries van Zon 2.30.60
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Competitie Senioren - Amsterdam, 25 april 2010

Mannen Senioren, 200m
Plaats Naam Tijd
1 Waldy Lindeborg 22.17
2 Robbert-Jan Jansen 22.29
3 Lennard van Dam 22.38
10 Ralph Uenk 23.71
17 Jelle Hanswijk 25.25

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Lennard van Dam 49.22
2 Jarno Boutkam 49.60
3 Jesse Caron 50.01
14 Jelle Hanswijk 53.89

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Raimo Westerhof 1.56.86
2 Ralph Uenk 1.56.91
3 Riccardo Sprong 1.57.27

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 3.59.91
2 Erwin Meijer 4.06.50
3 Maikel van der Steen 4.08.02

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Wesley van der Gouw 14.54.60
2 Jeroen Veldhuis 14.56.74
3 Wouter Kegge 14.56.96
5 Mathias Meijer 15.40.00
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Trainingspakkenwedstrijd - Ede, 3 april 2010

Mannen Senioren, 100 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jarno Beuving 11.0
2 Jan van Prooije 11.5
2 Rik Hanswijk 11.5
4 Jelle Hanswijk 12.4

Mannen Senioren, 400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jelle Hanswijk 54.3
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________


Bos en Vallei Cross - Rhenen, 27 maart 2010

Mannen Senioren, 4.400 meter
Plaats Naam Tijd
1 Micheal van der Kroon 14.48
2 Jelle Hanswijk 16.27
3 Gerard van de Bovenkamp 17.57

Eindstand Crosscompetitie

Mannen Senioren, korte cross
Plaats Naam Punten
1 Micheal van der Kroon 4
2 Jelle Hanswijk 5
3 Peter Bieshaar 10
Hele uitslag hier.
Eindstand crosscompetitie hier.

______________________________________________________________________


Nederlands Kampioenschap Cross - Hellendoorn, 7 maart 2010

Mannen Senioren, 2685 meter
Plaats Naam Tijd
1 Guus Janssen 8.29
2 Tom Wiggers 8.31
3 RenÚ Stokvis 8.37
- Erwin Meijer DNF
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos en Vallei Cross - Ede, 6 maart 2010

Mannen Senioren, 4000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Derrick Kazemije 14.08
2 Jelle Hanswijk 14.18
3 Matthijs Beerepoot 15.24
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Lunettencross - Vught, 7 februari 2010

Mannen Senioren, 3060 meter
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 10.19
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Indoor - Apeldoorn, 6 februari 2010

Mannen Senioren, 1.500 meter serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Rene Stokvis 3.59.27
2 Tijs Groen 3.59.33
3 Mark Nouws 3.59.44
8 Mathias Meijer 4.03.37
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Gugl Indoor Meeting - Linz, 4 februari 2010

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Mario Scapini 1.49.92
2 Timothy Kipkorir 1.50.33
3 Dickson Tuwei 1.51.00
10 Ralph Uenk 1.59.47
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Indoor Classic Vienna - Wenen, 2 februari 2010

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Andreas Rapatz 1.47.93
2 David McCarthy 1.48.29
3 Miroslav Burian 1.49.38
15 Ralph Uenk 1.55.63
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Indoorwedstrijd - Apeldoorn, 31 januari 2010

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Stefan Wessel 4.00.02
2 Bart Uiterwijk 4.02.65
3 Mathias Meijer 4.04.25
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Mastboscross - Breda, 17 januari 2010

Mannen Senioren, 2.755 meter
Plaats Naam Tijd
1 Pim Molenaar 8.19
2 Mario van Waeyenberge 8.20
3 Thomas Poesiat 8.24
24 Erwin Meijer 8.58
26 Mathias Meijer 8.59
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Noord-Nederlandse Kampioenschappen - Groningen, 17 januari 2010

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Wilfred van Holst 1.55.36
2 Stefan Wessel 1.55.77
3 Ralph Uenk 1.56.66
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Sylvestercross - Soest, 31 december 2009

Mannen Senioren, 3.200 meter
Plaats Naam Tijd
1 Arnoud Okken 10.54
2 Dieter Vanstreels 11.15
3 Niels Verwer 11.19
7 Erwin Meijer 11.38
20 Mathias Meijer 12.03
35 Ralph Uenk 12.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Indoor Laf Meeting - Luxemburg, 18 december 2009

Mannen Senioren, 1.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 2.36.88
2 Florian Thomas 2.43.56
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Wintercup - Baarn, 13 december 2009

Mannen Senioren, 3.460 meter
Plaats Naam Tijd
1 Fulco de Heus 10.28
2 Solomon van Blokland 10.32
3 David Vonk 10.34
7 Ralph Uenk 10.46
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Papendalcross - Arnhem, 12 december 2009

Mannen Senioren, 2.100 meter
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 6.22
2 Cees van Maanen 6.23
3 Jorian Damen 6.27

Mannen Senioren, 8.100 meter
Plaats Naam Tijd
1 Khalid Choukoud 24.29
2 Jorit van Malsen 24.30
3 Joost van den Ende 24.40
10 Mathias Meijer 26.25
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Horaloop - Ede, 28 november 2009

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 David Hemstede 15.23
2 Solomon van Blokland 16.13
3 Erwin Meijer 16.15
6 Jelle Hanswijk 17.35

Mannen Senioren, 10.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Christiaan Hemstede 32.51
2 Mathias Meijer 34.13
3 Wilfred Verhagen 35.23
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Cross International des Mureaux - Les Mureaux, 22 november 2009

Mannen Senioren, 9.030 meter
Plaats Naam Tijd
1 Sefir Dina (ETH) 24.33
2 Onesphore Nkunzimana (BUR) 24.52
3 Patrick Chiroto (KEN) 24.53
64 Mathias Meijer 28.07
82 Erwin Meijer 29.02
103 Ralph Uenk 30.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bos & Vallei Cross - Wageningen, 21 november 2009

Mannen Senioren, 2.900 meter
Plaats Naam Tijd
1 Michael van der Kroon 9.42
2 Mischa Petie 9.52
3 Jelle Hanswijk 9.59
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



26e Fortis Zevenheuvelenloop - Nijmegen, 15 november 2009

Mannen Senioren, 15 kilometer
Plaats Naam Tijd
1 Sileshi Sihine (ETH) 42.14
2 Nicholas Kiprono (UGA) 42.14
3 Abraham Rotich (KEN) 43.04
262 Jelle Hanswijk 56.22
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bennekomse Bosloop - Bennekom, 7 november 2009

Mannen Senioren, 12 kilometer
Plaats Naam Tijd
1 Ronald de Jonge 45.26
2 Jelle Hanswijk 47.28
3 Roel van den Meiracker 47.57
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bergrace by Night - Wageningen/Rhenen, 6 november 2009

Mannen Senioren, 7,6 kilometer
Plaats Naam Tijd
1 Reuben Chebii (KEN) 24.58
2 Jeroen Zeinstra 26.10
3 Mathias Meijer 26.21
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Maliebaanloop - Utrecht, 18 oktober 2009

Mannen Senioren, 1 mijl Galaloop
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 4.28
2 Wouter Visser 4.29
3 Dave Klink 4.30
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Clubkampioenschappen - Ede, 3 oktober 2009

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Jelle Hanswijk 2.00.9
2 Mathias Meijer 2.03.0
3 Jarno Beuving 2.20.3
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Estafette - Amstelveen, 27 september 2009

Mannen Senioren, 4 Î 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Leiden Atletiek 7.42.93
2 AV Sprint 7.44.44
3 AV Hera 7.49.85
4 CAV Climax 7.57.37
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Promotie/degradatiewedstrijd Senioren - Ede, 20 september 2009

Mannen Senioren, 200m
Plaats Naam Tijd
1 Koen van Erve 22.41
2 Kevin van de Wassenberg 22.44
3 Wouter Brus 22.50
12 Ralph Uenk 23.70

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Stefan Schouten 49.18
2 Jesse Caron 50.25
3 Stefan de Vries 50.37
9 Jelle Hanswijk 52.18

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 1.56.23
2 Jorian Damen 1.56.44
3 Jeroen van Calker 1.56.53

Mannen Senioren, 3000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Michel van der Klein 9.52.91
2 Werner Helvensteijn 10.16.73
3 Mathias Meijer 10.17.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Instuifwedstrijd - Nijmegen, 15 september 2009

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Wouter Visser 3.57.87
2 Joost van de Ende 3.58.19
3 Joep van Oorschot 3.58.86
5 Mathias Meijer 4.04.05
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bridge to Bridge - Arnhem, 15 september 2009

Mannen Senioren, 5.000 meter
Plaats Naam Tijd
1 Tijs Groen 15.11
2 Jeroen Brandts 16.00
3 Ralph Uenk 16.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Run2Day Track Meeting - Utrecht, 4 september 2009

Mannen Senioren, 1.500 meter
Plaats Naam Tijd
1 Gijs Groen 4.03.71
2 Ronald Bassa 4.12.69
3 Lukas van der Storm 4.13.13
4 Mathias Meijer 4.13.84
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Instuifwedstrijd - Apeldoorn, 28 augustus 2009

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Youri Oolbekkink 2.00.01
2 Mathias Meijer 2.00.71
3 Ard Vlaswijk 2.01.94
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Run2Day Track Meeting - Utrecht, 7 augustus 2009

Mannen Senioren, 800 meter
Plaats Naam Tijd
1 Wouter Visser 1.54.83
2 Jiri Kemper 1.55.57
3 Jesper Greijdanas 1.58.65
7 Mathias Meijer 1.59.32
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Kampioenschap Atletiek - Amsterdam, 1 augustus 2009

Mannen Senioren, 800 meter 3e serie
Plaats Naam Tijd
1 Jeffrey van der Park 1.55.13
2 Paul Boon 1.55.19
3 Ralph Uenk 1.55.57
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




KBC Nacht - Heusden, 18 juli 2009

Mannen Senioren, 800 meter 4e serie
Plaats Naam Tijd
1 Micheal del Monte 1.51.30
2 Marijn van der Putten 1.51.71
3 Stijn Lammens 1.51.73
9 Ralph Uenk 1.55.19
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Run2Day Track Meeting - Utrecht, 10 juli 2009

Mannen Senioren, 1 mijl
Plaats Naam Tijd
1 Jorit van Malsen 4.28.65
2 Mathias Meijer 4.30.83
3 Simon van den Enden 4.40.82
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Memorial Leon Buyle - Oordegem, 4 juli 2009

Mannen Senioren, 800m 3e serie
Plaats Naam Tijd
1 Mark Nouws 1.54.13
2 Maarten Verbiest 1.54.69
3 Niels Piccavet 1.55.46
8 Erwin Meijer 1.56.35
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Instuifwedstrijd - Apeldoorn, 3 juli 2009

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Mart Sijsema 4.06.74
2 Mathias Meijer 4.09.29
3 Koen Vossers 4.09.52
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




MONDO Keien Meeting - Uden, 27 juni 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Mikeal Bergdahl 1.50.15
2 Andreas Smout 1.50.26
3 Paul Boon 1.50.88
24 Ralph Uenk 1.59.51
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Competitie Senioren - Krommenie, 21 juni 2009

Mannen Senioren, 200m
Plaats Naam Tijd
1 Jerrel Feller 21.49
2 Adrian Rijken 21.70
3 Erik Stevens 21.82
4 Ralph Uenk 22.84
21 Jelle Hanswijk 24.61

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Youssef el Rhalfioui 47.59
2 Jelle Heisen 48.56
3 Johan Polman 49.18
5 Ralph Uenk 49.84
16 Jelle Hanswijk 52.27

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Hugo de Haan 1.54.41
2 Tim van den Berg 1.55.01
3 Wouter Hoogkamer 1.55.52
5 Erwin Meijer 1.56.40

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Ronald Bassa 15.23.43
2 Fulco de Heus 15.25.96
3 Christiaan Hemstede 15.26.48
7 Mathias Meijer 15.40.86
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Martinibokaal - Groningen, 19 juni 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Nico Rusticus 1.59.95
2 Jelle Hanswijk 2.00.21
3 Joris Kampen 2.28.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




ASICS Gouden Spike - Leiden, 13 juni 2009

Mannen Senioren, 800m 1e serie
Plaats Naam Tijd
1 Jeffrey van der Park 1.51.13
2 Daniel Gruber 1.52.02
3 Thijmen Kupers 1.52.24
4 Ralph Uenk 1.52.63
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Run2Day Track Meeting - Utrecht, 13 juni 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Edwin van Gurp 1.57.10
2 Nico Rusticus 1.58.24
3 Jelle Kemper 1.58.27
11 Jelle Hanswijk 2.00.55
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Groot Nederlands Studenten Kampioenschap Teams - Groningen, 5 juni 2009

Mannen Senioren, 100m
Plaats Naam Tijd
1 Marnix Hebly 11.48
2 Ralph Uenk 11.57
3 Wim van Doorn 11.61

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 1.52.49
2 Victor Bouwman 1.53.19
3 Laurens den Ouden 1.58.48

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Mathias Meijer 15.48.58
2 Erwin Meijer 15.54.76
3 Rutger Timmer 15.56.17

Mannen Senioren, 3000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Jan-Jouke Vos 9.41.07
2 Jan Roos 9.53.94
3 Siem Uittenhout 10.39.99
4 Jelle Hanswijk 10.52.14
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




TartlÚtos Loopgala - Wageningen, 3 juni 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Guus Janssen 1.52.72
2 Tijs Groen 1.52.84
3 Gijs Groen 1.54.26
14 Erwin Meijer 1.58.00
17 Jelle Hanswijk 1.59.41
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Nijmegen Global Athletics - Nijmegen, 29 mei 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Thomas Mathijs 1.47.88
2 Alex Sang 1.48.16
3 Youssef el Rhalfioui 1.49.34
29 Erwin Meijer 1.56.81
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Flynth Recordwedstrijden - Hoorn, 23 mei 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ronald Kleine Koerkamp 1.58.95
2 Pascal Remminga 1.59.11
3 Sten Schaper 1.59.34
7 Jelle Janswijk 2.03.82

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Lloyd Bosman 3.40.73
2 Kristof van Malderen 3.41.52
3 Jesse van Burg 3.47.96
9 Erwin Meijer 3.58.88
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Nederlandse Studenten Kampioenschappen Baan - Nijmegen, 21 en 22 mei 2009

Mannen Senioren, 400 meter series
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 50.04
2 Tim van Bochove 50.66
3 Tim Hoffman 51.00

Mannen Senioren, 400 meter halve finale
Plaats Naam Tijd
1 Tim van Bochove 50.58
2 Ralph Uenk 50.80
3 Tim Hoffman 50.94

Mannen Senioren, 400 meter finale
Plaats Naam Tijd
1 Daan Geus 49.72
2 Rob van Genderen 50.04
3 Paul Dekkers 50.17
6 Ralph Uenk 52.15
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Competitie Senioren - Zwolle, 17 mei 2009

Mannen Senioren, 200m
Plaats Naam Tijd
1 Dennis Spillekom 21.81
2 Jerrel Feller 22.07
3 Erik Stevens 22.24
7 Ralph Uenk 23.04

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Bjorn Blauwhof 48.99
2 Lennard van Dam 49.41
3 Jurian van Laare 49.46
16 Jelle Hanswijk 53.83

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Hugo de Haan 1.53.27
2 Ralph Uenk 1.54.35
3 Alwin Roobeek 1.55.34

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Bas Eefting 3.59.58
2 Jurjen Polderman 4.02.14
3 Erwin Meijer 4.03.41
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Ter Specke Bokaal - Lisse, 9 mei 2009

Mannen Senioren, 1000m
Plaats Naam Tijd
1 Bram Som 2.19.26
2 Arnoud Okken 2.20.27
3 Kim Ruell 2.21.39
6 Ralph Uenk 2.27.37
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Run2Day Track Meeting - Utrecht, 1 mei 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Maarten van Baardwijk 1.50.65
2 Guus Janssen 1.50.85
3 Ralph Uenk 1.52.00
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Competitie Senioren - Naaldwijk, 19 april 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Hugo de Haan 1.55.14
2 Jelle Heisen 1.56.89
3 Wouter Hoogkamer 1.57.02
4 Ries van Zon 1.57.04

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Bas Eefting 3.56.00
2 Jurjen Polderman 3.57.39
3 AndrÚ Diemeer 4.02.23
4 Erwin Meijer 4.03.70
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Instuif - Nijmegen, 14 april 2009

Mannen Senioren, 600m
Plaats Naam Tijd
1 Maarten van Baardwijk 1.19.89
2 Marcel Wouters 1.24.03
3 Ries van Zon 1.24.38
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Open Instuif - Amersfoort, 11 april 2009

Mannen Senioren, 300m
Plaats Naam Tijd
1 Stefan de Vries 36.29
2 Lennart Teunissen 37.15
3 Ron Kuper 37.75
4 Jelle Hanswijk 38.51

Mannen Senioren, 600m
Plaats Naam Tijd
1 Marnix Hebly 1.21.51
2 Jelle Hanswijk 1.25.78
3 Florentijn Proost 1.26.71
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________





Trainingspakkenwedstrijd - Ede, 4 april 2009

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Jelle Hanswijk 53.5
2 Bart Uiterwijk 54.1
3 Guus Reijngoud 55.1
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




STAX Indoormeeting - Gent, 15 Maart 2009

Mannen Senioren, 1000m
Plaats Naam Tijd
1 Bert Pluym 2.30.32
2 Ralph Uenk 2.31.69
3 Ruben Kenis 2.31.70
8 Erwin Meijer 2.37.32
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Studenten Kampioenschap Cross - Wageningen, 7 Maart 2009

Studenten Korte Cross, 3440m
Plaats Naam Tijd
1 Dennis Weijers 10.14
2 Alexander van der Vooren 10.31
3 Mathias Meijer 10.51
5 Jelle Hanswijk 11.13
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Kampioenschap Cross - Gilze-Rijen, 1 Maart 2009

Mannen Senioren Korte Cross, 3300m
Plaats Naam Tijd
1 Guus Janssen 10.10
2 Tom Wiggers 10.14
3 Johan de Koning 10.39
8 Ries van Zon 10.55
21 Erwin Meijer 11.20
34 Mathias Meijer 11.35
50 Jelle Hanswijk 11.55

Mannen Senioren Korte Cross Ploegenklassement
Plaats Naam Tijd
1 AV Sprint 49 punten
2 C.A.V. Climax 113 punten
3 AV Hera 134 punten
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Studenten Kampioenschap Indoor - Apeldoorn, 28 Februari 2009

Studenten, 400m series
Plaats Naam Tijd
1 Dennis Spillekom 47.96
2 Ralph Uenk 50.81
3 Pepijn Droog 53.61

Studenten, 400m halve finale
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 50.54
2 Sander Varkevisser 51.28
3 Thomas Schuwer 53.63

Studenten, 400m finale
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 50.16
2 Jesper Greijdanus 50.60
3 Daan de Geus 50.80
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Kampioenschap Indoor dag 2 - Apeldoorn, 15 Februari 2009

Mannen Senioren, 800m finale
Plaats Naam Tijd
1 Wouter de Boer 1.49.89
2 Hugo de Haan 1.51.08
3 Nils Pennekamp 1.51.47
7 Ralph Uenk 1.53.63

Mannen Senioren, 1.500m finale
Plaats Naam Tijd
1 Bas Eefting 3.47.95
2 Ronald Droppert 3.51.29
3 Nout Jansen 3.51.34
8 Erwin Meijer 3.59.03
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Kampioenschap Indoor dag 1 - Apeldoorn, 14 Februari 2009

Mannen Senioren, 800m 1e serie
Plaats Naam Tijd
1 Nils Pennekamp 1.54.67
2 Ralph Uenk 1.54.69
3 Arjen Bloem 1.55.58

Mannen Senioren, 1.500m 1e serie
Plaats Naam Tijd
1 Bouke Onstenk 3.59.87
2 Johan de Koning 4.00.51
3 Leon Ineke 4.00.81
5 Erwin Meijer 4.01.99

Mannen Senioren, 1.500m 2e serie
Plaats Naam Tijd
1 Bas Eefting 4.09.16
2 Ronald Droppert 4.09.67
3 Nout Jansen 4.09.99
5 Mathias Meijer 4.11.67
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Februariloop - Bennekom, 14 Februari 2009

Mannen Senioren, 6000m
Plaats Naam Tijd
1 Jelle Hanswijk 21.21
2 Patrick Jansen 21.31
3 Elmar Spoelstra 22.18
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Betuwe Vallei Cross - Ede, 31 Januari 2009

Mannen Senioren, 4000m
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Zeinstra 13.01
2 Mathias Meijer 13.16
3 Ronald van den Dungen 13.50
5 Jelle Hanswijk 14.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Hallensportfest - Dortmund, 25 Januari 2009

Mannen Senioren, 2800m
Plaats Naam Tijd
1 Nils Pennekamp 1.52.70
2 Bilal Anrar 1.53.18
3 Tjerk Conijn 1.54.36
4 Ralph Uenk 1.54.63
19 Mathias Meijer 2.01.62
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Mastboscross - Breda, 18 Januari 2009

Mannen Senioren, 2800m
Plaats Naam Tijd
1 Johan de Koning 7.55
2 Abderaffi Rokti 7.56
3 Wesley Pauel 7.57
21 Mathias Meijer 8.35
33 Jelle Hanswijk 9.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Noord-Nederlands Kampioenschap - Groningen, 18 Januari 2009

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 1.55.90
2 Stefan Wessel 1.57.04
3 Raimo Westerhof 1.59.08
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Hallensportfest - Dortmund, 4 Januari 2009

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Maarten van Baardwijk 3.58.01
2 Laurens den Ouden 3.58.16
3 Florian Herr 3.59.36
4 Ries van Zon 4.02.70
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Sylvestercross - Soest, 31 December 2008

Mannen Senioren, 3200m
Plaats Naam Tijd
1 Johan de Koning 10.38
2 Ries van Zon 10.42
3 Michiel de Ruiter 10.43
13 Erwin Meijer 11.20
16 Ralph Uenk 11.26
23 Mathias Meijer 11.41
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Derde Kerstdag Loop - Arnhem, 27 December 2008

Mannen Senioren, 7000m
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Brandts 25.14
2 Ralph Uenk 25.45
3 Samuel Nadaj 25.55
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Papendalcross - Arnhem, 13 December 2008

Mannen Senioren, 2100m
Plaats Naam Tijd
1 Ate van der Burgt 6.05
2 Wouter de Boer 6.07
3 Ries van Zon 6.10
13 Jelle Hanswijk 6.54

Mannen Senioren, 10050m
Plaats Naam Tijd
2 Julius Muriuki 32.01
2 Joost van den Ende 32.25
3 Wilbert van Vliet 32.32
15 Mathias Meijer 35.16
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Betuwe Vallei Cross - Veenendaal, 6 December 2008

Mannen Senioren, 3890m
Plaats Naam Tijd
1 Tom van Oorschot 12.17
2 Mathias Meijer 12.35
3 Bas van Oorschot 12.59
4 Ralph Uenk 13.29
5 Jelle Hanswijk 13.52

Mannen Senioren, 9300m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 33.09
2 Marco Barendrecht 34.04
3 Bob Hekking 35.06
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Horaloop - Ede, 29 November 2008

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Arjen Venema 17.30
2 Jelle Hanswijk 17.50
3 Maas Westeneng 18.39

Mannen Senioren, 10300m
Plaats Naam Tijd
1 Christiaan Hemstede 33.48
2 Erwin Meijer 35.49
3 Melvin Laport 36.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Cross International Orange des Mureaux - Les Mureaux, 23 November 2008

Mannen Senioren, 9030m
Plaats Naam Tijd
1 Leonard Langat 24.57
2 Nicolas Manza 25.02
3 Samuel Kamau 25.06
81 Erwin Meijer 29.15
82 Mathias Meijer 29.24
97 Melvin Laport 30.08
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Betuwe Vallei Cross - Wageningen, 15 November 2008

Korte Cross, 2830m
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Zeinstra 8.50
2 Mathias Meijer 9.00
3 Jelle Hanswijk 9.27

Lange Cross, 9380m
Plaats Naam Tijd
1 Ate van der Burgt 31.49
2 Erwin Meijer 32.50
3 Ronald van den Dungen 34.53
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Bergrace by Night - Rhenen/Wageningen, 7 November 2008

Mannen Senioren, 7600m
Plaats Naam Tijd
1 Dennis Weijers 24.16
2 Alexander van der Vooren 25.05
3 Nout Jansen 25.13
6 Erwin Meijer 25.43
7 Mathias Meijer 25.56

Mannen Senioren, 5600m
Plaats Naam Tijd
1 Ate van der Burgt 17.00
2 Vincent B÷hm 17.54
3 Ralph Uenk 18.23
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Tout Rennes Court - Rennes, 12 Oktober 2008

Mannen Senioren, 10.380m
Plaats Naam Tijd
1 Samuel Kosgei (KEN) 29.04
2 Tilahoun Regassa (ETH) 29.12
3 Peter Kamais 29.12
32 Ries van Zon 34.57
36 Erwin Meijer 36.36
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Clubkampioenschappen - Ede, 4 Oktober 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Mathias Meijer 2.00.9
2 David Hemstede 2.02.8
3 Christiaan Hemstede 2.09.8
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Promotie/Degradatiewedstrijd - Breda, 21 September 2008

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Waldy Lindeborg 47.93
2 Ludrick Berrenstein 49.16
3 Ivo Roovers 49.44
6 Mathias Meijer 53.33

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Martijn Arnoldussen 1.55.92
2 Jesse van Burg 1.56.64
3 Ralph Uenk 1.57.27

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Johan de Koning 4.11.21
2 Erwin Meijer 4.11.24
3 Jesse van Burg 4.11.24
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Track Meeting - Breda, 14 September 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Wouter de Boer 1.50.71
2 Joeri Jansen 1.50.95
3 John Burkart 1.51.01
32 Jelle Hanswijk 2.11.57
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Wageningen Trackmeeting - Wageningen, 12 September 2008

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Ramirez Rivers 50.19
2 Rik Hanswijk 51.02
3 Jelle Hanswijk 54.97

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Gijs Peters 4.05.02
2 Mathias Meijer 4.06.03
3 Wouter Jansen 4.07.33
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Studenten Kampioenschap Teams - Utrecht, 6 September 2008

Mannen Senioren, 200m
Plaats Naam Tijd
B.M. Ralph Uenk 24.35
B.M. Jelle Hanswijk 25.05

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
B.M. Ralph Uenk 2.02.77

Mannen Senioren, 3000m steeple
Plaats Naam Tijd
B.M. Jelle Hanswijk 11.09.32

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
B.M. Mathias Meijer 15.56.52

______________________________________________________________________




De Nacht van Nijmegen - Nijmegen, 5 September 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 1.55.96
2 Marcel Wouters 1.56.58
3 Laurens den Ouden 1.57.11
8 Ralph Uenk 2.06.59
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Run2Day Track Meeting - Utrecht, 29 Augustus 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Menno Beck 1.56.80
2 Ralph Uenk 1.57.11
3 Gijs Groen 1.57.31
6 Mathias Meijer 1.58.63

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Olfert Molenhuis 3.56.24
2 Victor Bouwman 3.56.67
3 Robert Planting 3.56.68
4 Erwin Meijer 3.58.16
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Wageningen Trackmeeting - Wageningen, 22 Augustus 2008

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Rik Hanswijk 51.10
2 Boyd Declerq 51.18
3 Philip Meijer 53.67
4 Jelle Hanswijk 54.14

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Wouter Jansen 1.58.24
2 Marcel Wouters 1.59.26
3 Vincent Hoffman 1.59.31
4 Mathias Meijer 2.00.73
5 Jelle Hanswijk 2.02.49
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Instuifwedstrijd - Nijmegen, 19 Augustus 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 1.56.17
2 Joep van Oorschot 1.58.66
3 Tom van Oorschot 1.58.93
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Run2Day Track Meeting - Utrecht, 8 Augustus 2008

Mannen Senioren, 1.500m serie
Plaats Naam Tijd
1 Fulco de Heus 4.10.12
2 Bas Kluitenberg 4.10.22
3 Ard Vlooswijk 4.10.57
9 Jelle Hanswijk 4.22.16

Mannen Senioren, 3000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 9.37.09
2 Imo Muller 9.44.34
3 Pim Gouw 9.45.29
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Amsterdam Open - Amsterdam, 2 Augustus 2008

Mannen Senioren, 1.500m serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Julius Moritz 4.07.14
2 Fulco de Heus 4.07.61
3 Nir Ilan 4.07.85
9 Jelle Hanswijk 4.19.73
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Open Eindhovense - Eindhoven, 26 Juli 2008

Mannen Senioren, 1.500m serie 3
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 3.52.53
2 Remco Beckers 3.53.27
3 Abdi Nageeye 3.53.85

Mannen Senioren, 1.500m serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Rik Groenendijk 4.08.59
2 Christiaan Bosselaar 4.08.95
3 Olivier Heimel 4.11.18
11 Jelle Hanswijk 4.35.93

______________________________________________________________________




Nacht van de Atletiek - Heusden, 20 Juli 2008

Mannen Senioren, 800m Nationals serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Levi Hoste 1.55.51
2 Rens van den Braber 1.55.83
3 Thijs Vandermeersch 1.48.91
4 Ralph Uenk 1.56.88

Mannen Senioren, 1.500m Nationals serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Johan de Koning 3.54.41
2 Niels Verwer 3.54.96
3 Gijs Peters 3.55.39
5 Erwin Meijer 3.55.63

Mannen Senioren, 1.500m Nationals serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Koen de Veylder 3.51.00
2 Abdeljebebbar Sihammane 3.51.95
3 Gijs Jacobs 3.52.86
6 Ries van Zon 3.56.44
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




MONDO Keien Meeting - Uden, 12 Juli 2008

Mannen Senioren, 800m avond-programma
Plaats Naam Tijd
1 Pascal Noort 1.52.75
2 Menno Zuidema 1.53.95
3 Wilfred van Holst 1.54.18
6 Ries van Zon 1.54.87
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Kampioenschap Atletiek - Amsterdam, 6 Juli 2008

Mannen Senioren, 1.500m finale
Plaats Naam Tijd
1 RenÚ Stokvis 3.53.19
2 Rob Detert Oude Weme 3.53.48
3 Sybren Mulder 3.54.46
4 Ries van Zon 3.55.81
- Erwin Meijer DNF
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Kampioenschap Atletiek - Amsterdam, 5 Juli 2008

Mannen Senioren, 1.500m serie 1
Plaats Naam Tijd
1 Sybren Mulder 3.54.89
2 RenÚ Stokvis 3.54.95
3 Michiel L÷schner 3.55.06
4 Ries van Zon 3.55.35
6 Erwin Meijer 3.57.51
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Harry Schulting Games - Vught, 28 Juni 2008

Mannen Senioren, naprogramma 3000m
Plaats Naam Tijd
1 Mathias Meijer 8.58.77
2 Rik van Laarhoven 9.01.22
3 Jordi Baars 9.13.58
6 Jelle Hanswijk 9.33.80
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Run2Day Track Meeting - Utrecht, 27 Juni 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Wouter Jansen 1.56.81
2 Rens van den Braber 1.57.24
3 Vincent Hoffman 1.57.52
11 Jelle Hanswijk 2.03.43
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Global Athletics - Nijmegen, 25 Juni 2008

Mannen Senioren, 800m totaal
Plaats Naam Tijd
1 Marcin Lewandowski 1.48.53
2 Onalenna Oabona 1.48.59
3 Henock Lagasse 1.48.91
23 Ries van Zon 1.55.18
37 Ralph Uenk 2.00.34

Mannen Senioren, 1.500m totaal
Plaats Naam Tijd
1 Samson Ngoebe 3.40.40
2 Bartosz Nowicki 3.40.94
3 Nick McCormick 3.41.01
28 Erwin Meijer 3.59.97
40 Mathias Meijer 4.11.43
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Gouden Spike - Leiden, 14 Juni 2008

Mannen Senioren, 800m 4e serie
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 1.54.83
2 Michiel de Ruiter 1.54.84
3 Ruud Boom 1.55.13
6 Erwin Meijer 1.56.19

Mannen Senioren, 800m 5e serie
Plaats Naam Tijd
1 Sven van der Vliet 1.57.60
2 Nils Daas 1.58.08
3 Wilko Zuidema 1.58.49
7 Jelle Hanswijk 2.00.45
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Competitie Senioren 1e divisie - Lisse, 8 Juni 2008

Mannen Senioren, 100m
Plaats Naam Tijd
1 Ludrick Berrenstein 10.79
2 Jerrel Feller 10.86
3 Bram Peters 10.87
14 Ralph Uenk 11.50

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Johan Polman 49.10
2 Alwin Roobeek 49.30
3 Wouter Hoogkamer 49.91
7 Ralph Uenk 51.27
15 Jelle Hanswijk 53.35

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Bilal Anrar 1.56.10
2 Bart Uiterwijk 1.56.50
3 Gijs Peters 1.56.65
5 Erwin Meijer 1.57.32

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 David Hemstede 14.58.30
2 NoŰl Keijsers 15.05.30
3 Jorit van Malsen 15.22.26
10 Mathias Meijer 15.47.86

Mannen Senioren, 4x400m
Plaats Naam Tijd
1 Achilles TOP 3.15.70
2 AV Lycurgus 3.19.88
3 C.A.V. Climax (met Ralph) 3.20.17
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Run2Day Track Meeting - Utrecht, 30 Mei 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Menno Zuidema 1.54.24
2 Robin van der Linde 1.54.66
3 Ronald Bassa 1.54.83
4 Erwin Meijer 1.55.27
8 Ralph Uenk 1.57.00
26 Jelle Hanswijk 2.04.72

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Bart Uiterwijk 3.54.55
2 Leon Ineke 4.00.67
3 Dennis ten Bruggencate 4.02.24
15 Mathias Meijer 4.11.31
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Contactwedstrijd - Gorinchem, 23 Mei 2008

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Marius de Jong 48.51
2 Klaas-Willem de Graaf 53.77
3 Jelle Hanswijk 54.69
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Competitie Senioren 1e divisie - Zwolle, 18 Mei 2008

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Johan Polman 49.17
2 Geert Geytenbeek 50.42
3 Thijs van der Aalst 50.43
4 Ralph Uenk 50.86

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Martijn Arnoldussen 1.54.02
2 Jordy Smilde 1.54.34
3 Bilal Anrar 1.54.93
4 Erwin Meijer 1.56.48

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Ronald Bassa 3.57.56
2 Wouter Jansen 3.58.77
3 Joost de Klerk 3.59.62
- Ries van Zon DNF

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Gerwin van de Hurk 14.48.81
2 Sullivan Smith 14.53.09
3 NoŰl Keijsers 15.08.54
10 Mathias Meijer 16.00.82

Mannen Senioren, 4x400m
Plaats Naam Tijd
1 Hellas 3.22.68
2 Phanos 3.24.03
3 AV'34 3.24.24
8 C.A.V. Climax (met Jelle, Erwin en Ralph) 3.30.98
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Wageningen Trackmeeting - Wageningen, 16 Mei 2008

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 3.56.99
2 Gijs Peters 4.01.20
3 Wouter Jansen 4.01.39
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlandse Studenten Kampioenschappen - Groningen, 11/12 Mei 2008

Studenten, 200m
Plaats Naam Tijd
1 Sebastiaan Steenberg 22.75
2 Remy Stieglis 23.16
3 Jeroen de Borst 23.24
9 Ralph Uenk 23.61
18 Mathias Meijer 25.34

Studenten, 400m series
Plaats Naam Tijd
1 Jelte Roelofsma 50.28
2 Peter Jan Laverman 50.59
3 Jesper Greijdanus 51.01
8 Ralph Uenk 52.67

Studenten, 400m halve finale
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Klein 51.11
2 Jesper Greijdanus 51.37
3 Peter Jan Laverman 51.87
7 Ralph Uenk 52.51

Studenten, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Leon Ineke 3.58.64
2 Sybren Mulder 3.59.17
3 Mathias Meijer 4.10.97
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Ter Specke Bokaal - Lisse, 3 Mei 2008

Mannen Senioren, 1000m
Plaats Naam Tijd
1 Frido Verschoor 2.26.43
2 Kim Ruell 2.27.92
3 Jiri Kemper 2.28.25
4 Erwin Meijer 2.29.27

Mannen Senioren, 3000m
Plaats Naam Tijd
1 Dennis Licht 8.16.57
2 Ries van Zon 8.31.89
3 Thomas Poesiat 8.35.44
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Run2Day Track Meeting - Utrecht, 2 Mei 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Martijn Arnoldussen 1.53.09
2 Mark Leeman 1.57.75
3 Peter Jan Laverman 1.57.91
5 Ralph Uenk 1.58.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Competitie 1e divisie - Krommenie, 27 April 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Martijn Arnoldussen 1.54.52
2 Geert Geytenbeek 1.56.31
3 AndrÚ Diemeer 1.57.11
5 Ralph Uenk 1.58.79

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 4.01.12
2 Jelle Kemper 4.03.89
3 Olaf Mesman 4.10.65
8 Mathias Meijer 4.17.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Open Instuifwedstrijd - Amersfoort, 12 April 2008

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 52.43
2 Rik Hanswijk 52.48
3 Vito Verbeek 52.87
9 Erwin Meijer 54.87

Mannen Senioren, 3000m
Plaats Naam Tijd
1 Mark Leeman 8.52.09
2 Bernard te Boekhorst 9.10.49
3 Mathias Meijer 9.21.48
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Trainingspakkenwedstrijd - Ede, 5 April 2008

Mannen Senioren, 100m
Plaats Naam Tijd
1 Jarno Beuving 11.4
2 Paul Bolks 11.9
3 Leon Versluijs 12.2
4 Erwin Meijer 12.3
6 Mathias Meijer 12.9

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 53.7
2 Mathias Meijer 55.3
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlandse Studenten Kampioenschap Indoor - Gent, 15 Maart 2008

Studenten, 60m
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 7.44
2 Jer˘me Couder 7.49
3 Conrad Conru 7.49

Studenten, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Jerome Kahia 1.54.93
2 Lukas Maes 1.56.46
3 Laurens den Ouden 1.58.26
6 Ralph Uenk 2.08.72

Studenten, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Alexandre Cellier 3.58.14
2 Erwin Meijer 4.00.24
3 Tom Maes 4.01.51
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________

Betuwe Vallei Cross - Ede, 15 Maart 2008

Mannen korte cross, 4000m
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Zeinstra 13.10
2 Bart Uiterwijk 13.30
3 Mathias Meijer 13.42
4 Jelle Hanswijk 14.22
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Kampioenschap Cross - Rijen, 2 Maart 2008

Mannen korte cross, 3300m
Plaats Naam Tijd
1 Gert-Jan Liefers 10.29
2 Guus Janssen 10.32
3 Tom Wiggers 10.35
34 Erwin Meijer 11.50
44 Mathias Meijer 12.05
81 Jelle Hanswijk 13.00
- Ries van Zon DNF
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Nederlands Kampioenschap Indoor - Gent, 16 Februari 2008

Mannen Senioren, 800m 1e serie
Plaats Naam Tijd
1 Roderik van der Kamp 1.58.10
2 Thom Heijnen 1.58.67
3 Ronald Weevers 1.58.76
7 Ralph Uenk 2.01.33

Mannen Senioren, 1.500m 2e serie
Plaats Naam Tijd
1 Bas Eefting 3.50.14
2 Bouke Onstenk 3.54.02
3 RenÚ Stokvis 3.54.38
5 Erwin Meijer 4.00.23
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Februariloop - Bennekom, 16 Februari 2008

Mannen senioren, 6000m
Plaats Naam Tijd
1 Koen Vossers 20.24
2 Olaf Bos 20.39
3 Mathias Meijer 20.52
4 Jelle Hanswijk 21.36
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




4e Gelders-Overijsselse Cross - Aalten, 9 Februari 2008

Mannen korte cross, 4600m
Plaats Naam Tijd
1 Werner Wessels 14.59
2 Erwin Meijer 15.06
6 Mathias Meijer 15.50
8 Jelle Hanswijk 16.36
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Betuwe Vallei Cross 3 - Rhenen, 26 Januari 2008

Mannen korte cross, 4400m
Plaats Naam Tijd
1 Bart Uiterwijk 14.20
2 Erwin Meijer 14.48
3 Mathias Meijer 14.55
5 Jelle Hanswijk 15.38
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Hallensportfest - Dortmund, 20 Januari 2008

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Hugo de Haan 1.51.05
2 Bouke Onstenk 1.51.50
3 Sjors Kampen 1.52.12
25 Ralph Uenk 2.03.69
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Mastboscross - Breda, 20 Januari 2008

Mannen korte cross, 2400m
Plaats Naam Tijd
1 Ronald Bassa 6.52
2 Gijs Jacobs 6.52
3 Wesley de Kerpel 6.54
33 Mathias Meijer 7.43
41 Jelle Hanswijk 8.01
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




3e Gelders-Overijsselse Cross - Epe, 12 Januari 2008

Mannen korte cross, 5095m
Plaats Naam Tijd
1 Werner Wessels 17.10
2 Seran Nijkamp 17.31
3 Erwin Meijer 17.48
6 Mathias Meijer 17.58
8 Jelle Hanswijk 19.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Florijn Winterloop - Woudenberg, 5 Januari 2008

Mannen Bosloop, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Milco Driessen 16.04
2 Bart Uiterwijk 16.14
2 Guus Reingoud 16.32
13 Jelle Hanswijk 18.29
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Sylvestercross - Soest, 31 December 2007

Mannen korte cross, 3200m
Plaats Naam Tijd
1 Luc Schout 10.47
2 Gijs Peters 10.53
3 David Hemstede 10.57
38 Mathias Meijer 12.28
45 Jelle Hanswijk 12.45
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Betuwe Vallei Cross 2 - Veenendaal, 15 December 2007

Mannen korte cross, 3870m
Plaats Naam Tijd
1 Bart Uiterwijk 12.28
2 Guus Reingoud 12.59
3 Vincent Sokolowski 13.04
5 Jelle Hanswijk 13.22
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




2e Gelders-Overijsselse Cross - Apeldoorn, 8 December 2007

Mannen korte cross, 3040m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 9.56
2 Manfred Malcorps 10.01
3 Raimo Westerhof 10.10
4 Ralph Uenk 10.18
5 Mathias Meijer 10.19
7 Jelle Hanswijk 10.30
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Horaloop - Ede, 24 November 2007

Heren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Christiaan Hemstede 15.39
2 Mathias Meijer 17.01
3 Erik Dekker 17.17
5 Jelle Hanswijk 17.45

Heren, 10.000m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 34.10
2 Henri Harmsen 37.41
3 Keesjan Otto 38.32
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




24e Fortis Zevenheuvelenloop - Nijmegen, 18 November 2007

Mannen t/m 34 jaar, 15.000m
Plaats Naam Tijd
1 Sileshi Sihine 42.23
2 Eshetu Wendimu 42.35
3 Bernard Kipyego 43.42
16 Ries van Zon 48.03
175 Jelle Hanswijk 57.41
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Betuwe Vallei Cross 1 - Wageningen, 17 November 2007

Mannen korte cross, 2870m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 9.22
2 Vincent Sokolowski 9.44
3 Mathias Meijer 9.45
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Internationale VGZ Warandeloop - Tilburg, 11 November 2007

Mannen -23, 8100m
Plaats Naam Tijd
1 Cathal Dennehy 26.27
2 Gert-Jan Wassink 26.50
3 Luc Schout 26.54
8 Ries van Zon 27.48

Mannen Senioren, 8100m
Plaats Naam Tijd
1 Gadisa Abebe 27.16
2 Ate van der Burgt 27.18
3 Zigman vd Berg 28.04
17 Erwin Meijer 29.58
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




38e Bennekomse Bosloop - Bennekom, 10 November 2007

Mannen, 4000m
Plaats Naam Tijd
1 Mathias Meijer 14.50
2 Matthijs Beerepoot 16.06
3 Gerard van de Bovenkamp 18.40

Mannen, 8000m
Plaats Naam Tijd
1 Paul R÷mkens 29.47
2 Leonard van Bokhorst 30.34
3 Jelle Hanswijk 31.52
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________




Bergrace by Night - Wageningen/Rhenen, 2 November 2007

M19, 7600m
Plaats Naam Tijd
1 Brahim El Quazzani 27.30
2 Ralph Uenk 28.51
3 Eric Davelaar 29.01

M20, 7600m
Plaats Naam Tijd
1 Peter Janssen 26.07
2 Erwin Meijer 26.49
3 Tim Bibow 27.21
5 Mathias Meijer 28.06

M20, 12600m
Plaats Naam Tijd
1 Alan Masai Ndiwa 43.01
2 Gerben Schreurs 45.34
3 Delannoy Paul 46.59
5 Jelle Hanswijk 50.10
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________

Aqounta Athlos Cross - Harderwijk, 20 Oktober 2007

Heren Prominenten Cross, 10500m
Plaats Naam Tijd
1 Kackson Matelong 32.35
2 Julius Murinki 32.36
3 Julius Kuto 32.41
7 Ries van Zon 34.43
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________

Nederlands Kampioenschap Estafette - Amstelveen, 30 September 2007

Mannen Senioren, 4x800m
Plaats Naam Tijd
1 AV Zaanland 7.38.05
2 Leiden Atletiek 7.46.90
3 AVON 7.56.56
6 C.A.V. Climax - Mila-Power 8.12.95
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Noord-Nederlands Kampioenschap - Emmen, 23 September 2007

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 4.04.10
2 Wouter Visser 4.10.75
3 Roderick Riesenkamp 4.12.15
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Wageningen Trackmeeting - Wageningen, 14 September 2007

Junioren A, verspringen
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 6.06

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 1.57.08
2 Frank Zuurveld 1.57.36
3 Wouter Visser 1.57.73
6 Mathias Meijer 2.04.68
8 Jelle Hanswijk 2.07.47
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Steden Studenten Kampioenschappen - Tilburg, 8 September 2007

Studenten, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Paul Dekkers 50.83
2 Daan Lips 52.30
3 Ralph Uenk 52.64
5 Jelle Hanswijk 53.62

Studenten, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Dennis van Esch 1.56.84
2 Erwin Meijer 1.57.34
3 Laurens den Ouden 1.59.98
12 Mathias Meijer 2.08.63
14 Ralph Uenk 2.10.50

Studenten, 3000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Christiaan Hemstede 9.42.15
2 Sam Krop 10.33.87
3 Jelle Hanswijk 10.55.06

Studenten, 4x200m
Plaats Naam Tijd
1 Climax 1.32.93 (Ralph, Leon, Paul, Rik)
2 Utrecht Toppers 1.35.74
3 Tilburg 1.41.19

Studenten, Zweedse Estafette
Plaats Naam Tijd
1 Tilburg 1.59.87
2 Eindhoven 2.01.16
3 Delft 2.02.02
8 Climax 2.10.05 (Jelle, Erwin, Jurgen, Stefan)

______________________________________________________________________



Run2Day Track Meeting - Utrecht, 7 September 2007

Junioren A, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 1.56.28
2 Nico Rusticus 2.00.83
3 Thijs Frijling 2.01.27

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Cornelius Ndiwa 3.39.71
2 Dawiw Woldea 3.44.49
3 Mark Leeman 3.58.44
8 Jelle Hanswijk 4.17.73
10 Mathias Meijer 4.18.15
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Senioren Promotie/Degradatie - Krommenie, 2 September 2007

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Johan Polman 50.04
2 Haris Larasen 50.53
3 Richard Janssens 50.93
4 Ralph Uenk 51.31

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Tjerk Conijn 1.54.37
2 Coos van Buuren 1.54.51
3 Erwin Meijer 1.55.99

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Christiaan Hemstede 15.23.98
2 Mark Leeman 15.34.98
3 Ries van Zon 15.38.28

Mannen Senioren, 4x400m
Plaats Naam Tijd
1 AV Lycurgus 3.23.95
2 C.A.V. Climax (o.a. Ralph Uenk en Jelle Hanswijk) 3.25.77
3 Leiden Atletiek 3.26.96
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Kaas & Stroopwafelinstuif - Gouda, 31 Augustus 2007

Mannen Senioren, 3000m
Plaats Naam Tijd
1 Ard Vlooswijk 9.24.15
2 Jelle Hanswijk 9.46.06
3 Wilco Steenwijk 9.57.16

______________________________________________________________________



Track Meeting - Breda, 18 Augustus 2007

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Bram Som 1.46.29
2 Arnoud Okken 1.46.51
3 Gareth Balch 1.46.75
26 Erwin Meijer 1.55.70
34 Ralph Uenk 1.59.29
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



BAT TOP 800 - Nieuwegein, 11 Augustus 2007

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Robert Lathouwers 1.51.08
2 Hugo de Haan 1.51.13
3 Sjors Kampen 1.51.75
5 Erwin Meijer 1.55.49
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



De Keien Meeting - Uden, 4 Augustus 2007

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Gert-Jan Liefers 3.45.44
2 Guus Janssen 3.46.83
3 John Laselle 3.47.56
13 Ries van Zon 3.57.23
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Amsterdam Open - Amsterdam, 1 Augustus 2007

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Abdessamad Bouhattach 3.44.87
2 Forest Braden 3.48.00
3 Andreas Kuhlen 3.50.98
4 Erwin Meijer 3.55.66
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nacht van de Atletiek - Heusden, 28 Juli 2007

Mannen Senioren, 1.500m serie 2
Plaats Naam Tijd
1 Fintan MacGee 3.48.66
2 Casper Dirks 3.49.44
3 Koen de Veylder 3.50.73
10 Ries van Zon 3.52.56
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Instuifwedstrijd AV'34 - Apeldoorn, 13 Juli 2007

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Jarno Beuving 49.37
2 Alwin Roobeek 51.58
3 Lars HŘtterman 51.80
6 Erwin Meijer 53.52

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Michiel Otten 4.05.80
2 Wouter Nijkerk 4.06.14
3 Wilfred van Holst 4.10.27
9 Mathias Meijer 4.16.95
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Memorial Leon Buyle - Oordegem, 7 Juli 2007

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Fintan MacGee 3.52.39
2 Edgard Creemers 3.52.64
3 Erik Niemeijer 3.52.93
7 Ries van Zon 3.56.67
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Junioren - 6/7/8 Juli 2007

Junioren A, 400m series
Plaats Naam Tijd
1 Stefan Schouten 50.34
2 Rob van Genderen 50.94
3 Ralph Uenk 51.66

Junioren A, 400m finale
Plaats Naam Tijd
1 Niels van Dijk 48.07
2 Nanna Adea 48.85
3 Jesse Caron 48.89
7 Ralph Uenk 51.52

Junioren A, 800m series
Plaats Naam Tijd
1 Pascal Visser 1.59.51
2 Stijn Peeters 1.59.55
3 Henk Bakker 2.00.67
6 Ralph Uenk 2.04.06
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Atletiek - Amsterdam, 30 Juni/1 Juli 2007

Mannen Senioren, 1.500m series
Plaats Naam Tijd
1 Rob Detert Oude Weme 3.57.96
2 Patrick Stitzinger 3.57.99
3 Ries van Zon 3.58.24
11 Erwin Meijer 4.03.23

Mannen Senioren, 1.500m finale
Plaats Naam Tijd
1 Bram Rouwen 4.08.08
2 Luc Schout 4.08.29
3 Bas Eefting 4.08.41
8 Ries van Zon 4.11.28
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Run2Day Track Meeting - Utrecht, 29 Juni 2007

Jongens Junioren A, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Henk Bakker 1.56.68
2 Pascal Visser 1.57.68
3 Ralph Uenk 1.58.55

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ron Szigetti 1.57.87
2 Wouter Jansen 1.58.58
3 Eltjo van Mechelen 1.59.67
14 Mathias Meijer 2.06.43

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Bas Bodewes 4.06.73
2 Tim Klaassen 4.08.77
3 Wouter Oijsberts 4.10.29
22 Jelle Hanswijk 4.38.63
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Junioren A - Almelo, 24 Juni 2007

Junioren A, 100m
Plaats Naam Tijd
1 Gregor van Betuw 10.82
2 Stijn Ram 11.09
3 Tim Verbeek 11.48
8 Ralph Uenk 11.85

Junioren A, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Stijn Ram 50.69
2 Vincent Wolters 50.96
3 Ralph Uenk 51.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Deltion Baancircuit - Harderwijk, 20 Juni 2007

Mannen Senioren, 3000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Rene Jaasma 9.57.70
2 Wilco Steenwijk 10.31.80
3 Jelle Hanswijk 10.52.44
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Contactwedstrijd - Gorinchem, 15 Juni 2007

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Lucien van Zandvoort 3.57.82
2 Joep van Oorschot 3.58.88
3 Rens Huijben 4.00.70
9 Jelle Hanswijk 4.15.70
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Papendal Games - Arnhem, 13 Juni 2007

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Baloyi, Mthobisi 3.46.46
2 Gelant, Elroy 3.59.89
3 Malderen, Kristof van 3.46.81
15 Ries van Zon 3.59.89

______________________________________________________________________



Tartletos Loopgala - Wageningen, 13 Juni 2007

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Gijs Groen 1.52.67
2 Gijs Jacobs 1.52.77
3 Kim BarbÚ 1.54.29
34 Mathias Meijer 2.06.44
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Senioren - Amersfoort, 3 Juni 2007

Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Ramirez Rivers 48.63
2 Stefan Schouten 48.96
3 Thomas Lodewijk 49.78
6 Ralph Uenk 51.29

Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Raimo Westerhof 1.55.38
2 Ernst van Beekhuizen 1.55.77
3 Erwin Meijer 1.57.11
15 Jelle Hanswijk 2.11.86
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nacht van de Euregio - Neerpelt, 2 Juni 2007

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Marijn van der Putten 1.50.72
2 Dimitri Teugels 1.54.42
3 Ries van Zon 1.55.17
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Studenten Kampioenschap Baan - Amsterdam, 27/28 Mei 2007

Studenten, 400m series
Plaats Naam Tijd
1 Steven Zwerink 48.17
2 Ralph Uenk 51.72
3 Tsambiko Pusch 51.83

Studenten, 400m finale
Plaats Naam Tijd
1 Steven Zwerink 49.02
2 Luc Goossen 50.71
3 Marc Lommert 51.46
6 Ralph Uenk 53.19

Studenten, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Wouter de Boer 1.55.30
2 Gijsbert Groen 1.55.69
3 Sjoerd Knevel 1.56.46
7 Erwin Meijer 2.00.45
11 Ralph Uenk 2.03.98

Studenten, 1.500m finale
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 4.02.93
2 Coos van Buuren 4.03.98
3 Sander Steijvers 4.06.92
11 Mathias Meijer 4.25.56
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Global Athletics - Nijmegen, 23 Mei 2007

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Mulugeta Wendimu 3.39.67
2 Moses Barmasai 3.39.84
3 Barnabas Bene 3.39.87
11 Ries van Zon 3.51.12
44 Jelle Hanswijk 4.25.04
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Senioren - Drachten, 20 Mei 2007

Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Ramirez Rivers 48.96
2 Stefan Schouten 50.12
3 Vincent Wolters 50.84
5 Ralph Uenk 51.45

Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 3.55.82
2 Ernst van Beekhuizen 4.05.16
3 Stefan Wessel 4.05.20
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Harry Schulting Games - Vught, 17 Mei 2007

Mannen Senioren, 3000m
Plaats Naam Tijd
1 Michiel Otten 8.49.52
2 Bart van Aalst 8.49.80
3 Allan van Hulst 8.51.33
15 Jelle Hanswijk 9.24.98
17 Mathias Meijer 9.47.09
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



LTB Recordwedstrijden - Hoorn, 12 Mei 2007

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ries van Zon 1.56.99
2 Henk Bakker 1.57.26
3 Gijsbert Groen 1.57.35

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 3.59.48
2 Mark Leeman 4.00.62
3 Paul Zwama 4.02.15

______________________________________________________________________



Wageningen Trackmeeting - Wageningen, 10 Mei 2007

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Wouter Kegge 15.54.19
2 Twan Lensen 16.10.89
3 Mathias Meijer 16.59.85

Mannen Senioren, 3000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Rens Huijben 9.31.25
2 Michel Mooij 9.52.84
3 Christiaan Hemstede 10.00.00
4 Jelle Hanswijk 10.39.58
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Junioren A - Assen, 6 Mei 2007

Junioren A, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 2.03.62
2 Niels van Hoorn 2.06.44
3 Didier Nibbering 2.07.38

Junioren A, 3000m
Plaats Naam Tijd
1 Niels de Rijk 9.12.06
2 Frank Futselaar 9.30.66
3 Ralph Uenk 9.51.07
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Ter Specke Bokaal - Lisse, 5 Mei 2007

Mannen Senioren, 1000m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 2.29.65
2 Menno Zuidema 2.30.56
3 Bastiaan Boschker 2.31.04
8 Jelle Hanswijk 2.39.74
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Run2Day Track Meeting - Utrecht, 27 April 2007

Junioren A, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Verboom 1.55.91
2 Ralph Uenk 1.59.02
3 Thijs Freijling 1.59.13

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Rens Huijben 4.00.17
2 Mark Kwakkernaak 4.01.56
3 Gijs Groen 4.07.82
5 Jelle Hanswijk 4.12.02
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Competitie Senioren - Assen, 22 April 2007

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Ramirez Rivers 50.33
2 Vincent Wolters 50.63
3 Stefan Schouten 50.97
7 Ralph Uenk 52.78

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 1.56.78
2 Raimo Westerhof 1.57.24
3 Ernst van Beekhuizen 1.57.35
5 Jelle Hanswijk 1.58.74

Mannen Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 David Hemstede 14.56.53
2 Christiaan Hemstede 15.33.98
3 Fulco de Heus 15.59.59
10 Mathias Meijer 17.09.01
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Open Instuif - Amersfoort, 14 April 2007

Junioren A, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Verboom 1.56.14
2 Ralph Vlerk 2.04.28

Mannen Senioren, 200m
Plaats Naam Tijd
1 Jarmo Leeuwerik 23.84
2 Gerard van Genderen 24.33
3 D.A. Godefrooij 24.54
4 Jelle Hanswijk 25.15

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Ron Kuper 51.64
2 Jeroen Klein 52.01
3 Kevin Hagens 52.56
4 Jelle Hanswijk 53.79

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 1.56.94
2 Vincent Hofmann 2.00.02
3 Sjoerd Knevel 2.01.02
6 Mathias Meijer 2.09.93
7 Jelle Hanswijk 2.10.14
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Trainingspakkenwedstrijd - Ede, 31 Maart 2007

Junioren A, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Ralph Uenk 52.2

Mannen Senioren, 100m
Plaats Naam Tijd
1 Rik Hanswijk 11.9
2 Erwin Meijer 12.5
3 Jelle Hanswijk 12.6
5 Mathias Meijer 12.6

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Rik Hanswijk 51.0
2 Erwin Meijer 52.7
3 Jelle Hanswijk 54.1
4 Mathias Meijer 56.6

Mannen Senioren, 4x400m
Plaats Naam Tijd
1 Mila-Power 3.32.0
2 Jurgen, Leon, Melvin, Rik 3.32.2
3 B-junioren 3.45.8
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlandse Studenten Kampioenschap Indoor - Gent, 3 Maart 2007

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Soens Sander (B) 51.79
2 Guillaume Charlier (B) 53.40
3 Ralph Uenk 54.08

Mannen Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Matthieu Debouck (B) 2.00.44
2 Ralph Uenk 2.04.22
3 AureliÚn Lauwers (B) 2.04.57

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Bouke Onstenk 3.57.02
2 Erwin Meijer 4.02.01
12 Mathias Meijer 4.32.04

______________________________________________________________________



Betuwe Vallei Cross - Rhenen, 3 Maart 2007

Mannen Senioren, Korte Cross 4400m
Plaats Naam Tijd
1 Wouter Visser 14.54
2 Ron van der Graaf 15.41
3 Jelle Hanswijk 16.12
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Cross - Wageningen, 25 Februari 2007

Mannen Senioren, Korte Cross 2500m
Plaats Naam Tijd
1 Tom Wiggers 7.36
2 David Hemstede 7.42
3 Robert Planting 7.46
9 Erwin Meijer 8.00

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Indoor - Gent, 17 Februari 2007

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Bas Eefting 3.54.08
2 Marcel Wouters 3.59.59
3 Erwin Meijer 4.00.11
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Februariloop - Bennekom, 17 Februari 2007

Mannen Senioren, 6000m
Plaats Naam Tijd
1 Vincent B÷hm 20.26
2 Frans Deenen 21.00
3 John van Rennes 21.22
5 Jelle Hanswijk 22.25
8 Mathias Meijer 22.57
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



4e Gelders-Overijsselse Cross - Heerde, 10 Februari 2007

Junioren A, 6000m
Plaats Naam Tijd
1 Koen Vossers 20.37
2 Wilfred van Holst 20.44
3 Ralph Uenk 20.46

Senioren korte cross, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Seran Nijkamp 15.55
2 Erwin Meijer 16.18
3 Manfred Malcorps 16.40
10 Mathias Meijer 18.07
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Betuwe Vallei Cross - Ede, 3 Februari 2007

Junioren A, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Nout Jansen 16.10
2 Ralph Uenk 16.41
3 Sietse Venema 19.15

Senioren korte cross, 4000m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 13.21
2 Jelle Hanswijk 14.15
3 Thijs Frijling 14.33
4 Mathias Meijer 14.38
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Indoor - Groningen, 27 Januari 2007

Junioren A, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Ronald Droppert 4.06.90
2 Jesse van Burg 4.06.95
3 Sven van der Vliet 4.06.99
9 Ralph Uenk 4.19.54

______________________________________________________________________



Hallensportfest - Indoor Dortmund, 21 Januari 2007

Mannen Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Youssef Rhalfiou 47.72
2 Bob Keus 48.35
3 DaniŰl Franken 49.10
30 Ralph Uenk 53.38
32 Jelle Hanswijk 54.51

Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Steffen Co 1.48.82
2 Maarten van Baardwijk 1.50.04
3 Bouke Onstenk 1.50.75
22 Erwin Meijer 1.57.99
36 Jelle Hanswijk 2.03.09
38 Ralph Uenk 2.04.90
43 Mathias Meijer 2.10.19
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



3e Gelders-Overijsselse Cross - Stokkum, 13 Januari 2007

Senioren korte cross, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Seran Nijkamp 16.17
2 Erwin Meijer 16.21
3 Werner Wessels 17.01
12 Mathias Meijer 18.54
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Hallensportfest - Indoor Dortmund, 7 Januari 2007

Junioren A, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Sven Mettner 4.11.58
2 Philipp Frericks 4.12.04
3 Thomas W÷hler 4.14.10
10 Ralph Uenk 4.29.63

Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Tim Clerbout 1.50.52
2 Hugo de Haan 1.52.25
3 Michel Kerkdijk 1.52.44
30 Rik Hanswijk 2.06.67
31 Jelle Hanswijk 2.07.63

Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Ate van de Burgt 3.43.01
2 Bas Eefting 3.45.05
3 Tim Clerbout 3.48.64
6 Erwin Meijer 4.03.16
19 Mathias Meijer 4.29.33
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Betuwe Vallei Cross - Veenendaal, 16 December 2006

Junioren A, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Nout Jansen 17.44
2 Ralph Uenk 17.57

Senioren korte cross, 3000m
Plaats Naam Tijd
1 Bart Uiterwijk 11.42
2 Erwin Meijer 11.51
3 Mathias Meijer 13.15
4 Jelle Hanswijk 13.38
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



2e Gelders-Overijsselse Cross - Aalten, 9 December 2006

Junioren A, 4000m
Plaats Naam Tijd
1 Wilfred van Holst 14.00
2 Ralph Uenk 14.12
3 Koen Vossers 14.20

Senioren korte cross, 3000m
Plaats Naam Tijd
1 David Hemstede 9.08
2 Michel Kerkdijk 9.32
3 Christiaan Hemstede 9.40
4 Erwin Meijer 9.57
12 Mathias Meijer 10.50
16 Jelle Hanswijk 11.34
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



International Cross des Mureaux - Les Mureaux, 3 December 2006

Mannen, 9.030m
Plaats Naam Tijd
1 Khalid El Aamri (MAR) 25.36
2 Amanuel Waldeselassie (ERI) 25.40
3 Dennis Ndiso (KEN) 25.48
36 Ries van Zon 29.19
- Erwin Meijer DNF
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Horaloop - Ede, 25 November 2006

Mannen, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Vincent B÷hm 16.03
2 Erwin Meijer 16.55
3 Ralph Uenk 17.27
6 Mathias Meijer 18.00
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



1e Gelders-Overijsselse Cross - Apeldoorn, 11 November 2006

Junioren A, 4090m
Plaats Naam Tijd
1 Wilfred van Holst 13.31
2 Ralph Uenk 13.47
3 Iordache Voicu 14.09

Senioren korte cross, 3040m
Plaats Naam Tijd
1 Seran Nijkamp 9.44
2 Raimo Westerhof 9.53
3 Manfred Malcorps 9.58
7 Mathias Meijer 10.27
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Betuwe Vallei Cross - Wageningen, 4 November 2006

Junioren A, 6000m
Plaats Naam Tijd
1 Nout Jansen 20.37
2 Ralph Uenk 21.56
3 Sietse Venema 23.24

Senioren korte cross, 2800m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 8.54
2 Wouter Visser 8.57
3 Thijs Frijling 9.45
4 Jelle Hanswijk 9.50
6 Mathias Meijer 10.03
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Bergrace by Night - Rhenen, 3 November 2006

M19, 7600m
Plaats Naam Tijd
1 Brahim El Quazzani 27.07
2 Nout Jansen 27.18
3 Jannik Klumpenaar 27.24
4 Jelle Hanswijk 29.50
5 Mathias Meijer 29.55

M20, 7600m
Plaats Naam Tijd
1 Dennis Weijers 24.33
2 Ries van Zon 24.56
3 Vincent B÷hm 25.22
4 Erwin Meijer 26.56
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Finale Competitie - Den Haag, 24 September 2006

Senioren, 400m
Plaats Naam Tijd
1 Jelle Boes 51.63
2 Jorn Jansma 51.75
3 Ralph Uenk 53.04

Senioren, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Ian Murdoch 1.56.30
2 Marinus Winters 1.56.49
3 Persijn Berende 1.56.77
4 Erwin Meijer 1.56.82

Senioren, 5.000m
Plaats Naam Tijd
1 Michel van der Klein 15.07.14
2 Harald van Doorn 15.14.08
3 Ries van Zon 15.19.18
16 Jelle Hanswijk 17.31.06
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Kampioenschap Estafette - Amstelveen, 17 September 2006

Junioren A, 4x800m, 2e serie
Plaats Naam Tijd
1 AV Attila 8.06.36
2 AV Haarlemmermeer 8.23.25
3 CAV Climax (Mila-Power) 8.24.54
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Finale Deltion Baancircuit - Zwolle, 16 September 2006

Junioren A, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Jelle Hanswijk 4.30.18
2 Sander Bos 4.48.26

Mannen Senioren, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Erwin Meijer 4.05.32
2 Ries van Zon 4.08.69
3 Kris Sprokholt 4.32.80
Hele uitslag hier.

______________________________________________________________________



Nederlands Studenten Kampioenschap Teams - Maastricht, 9 September 2006

Studenten, 4x100m
Plaats Naam Tijd
1 Tilburg 42.99
2 Utrecht 46.71
3 Ede Pimpin' (Mila-Power) 47.45

Studenten, 800m
Plaats Naam Tijd
1 Peter Wolters 1.59.17
2 Erwin Meijer 1.59.90
3 Martijn Klaassen 2.00.02

Studenten, 1.500m
Plaats Naam Tijd
1 Jeroen Maas 4.05.74
2 Ludek Ciegler 4.08.74
3 Jelle Kemper 4.14.30
4 Ralph Uenk 4.23.44
5 Mathias Meijer 4.29.46
6 Jelle Hanswijk 4.36.42

Studenten, 3000m steeple
Plaats Naam Tijd
1 Hugo de Haan 10.34.05
2 Jelle Hanswijk 10.37.19
3 Michel Mooy 10.37.36
Hele uitslag hier.

__